23:45

Real Madrid a trait periculos in returul cu Schalke. Calificare cu emotii in sferturi

Detinatoarea UEFA Champions League a pierdut mansa retur cu Schalke din optimile de finala, dupa ce castigase la pas partida tur din Germania, scor 2-0. continuă pe Online Sport

Seful arbitrajului romanesc este observator la Real Madrid-Schalke

Grecul Kyros Vassaras, presedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, va fi observator din partea UEFA la partida Real Madrid-Schalke 04 din returul optimilor de finala ale Champions League.

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke 3-4 si Porto-Basel 3-0

Marti seara vom cunoaste primele doua echipe calificate in sferturile de finala ale Champions League. Meciurile Real Madrid-Schalke si Porto-Basel sunt live pe onlinesport. ro in aceasta pagina incepand cu ora clasica 21:45.

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke 3-3 si Porto-Basel 2-0

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke si Porto-Basel

MINUT cu MINUT Champions League: Real Madrid-Schalke 3-4 si Porto-Basel 4-0

Meciul Real Madrid - Schalke il va avea observator pe presedintele CCA din Romania

Meciul retur dintre Real Madrid - Schalke 04, din optimile Ligii Campionilor, va fi urmarit de la tribuna oficiala de catre grecul Kyros Vassaras, presedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor din Romania. Acesta a fost desemnat observator UEFA la acest meci.

LIVE Champions League: Real Madrid-Schalke si Porto-Basel (21:45). Avancronicile celor doua meciuri

Fotbal Spania: Barcelona a detronat-o pe Real Madrid, dupa ce a spulberat Rayo Vallecano

Etapa a XXVI-a a Primerei Division a produs o schimbare majora la varful clasamentului, dupa ce Barcelona a detronat liderul Real Madrid. Schimbarea s-a produs in urma unei victorii a catalanilor, respectiv un esec al galacticilor.

VIDEO La Liga are lider nou. Barcelona a castigat la scor de tenis jocul cu Rayo si a detronat-o pe Real Madrid

Barcelona, cu Messi si Luis Surez in zi de gratie, a urcat pe primul loc in Primera Division, dupa victoria cu 6-1 in fata lui Rayo Vallecano, profitand si de esecul lui Real Madrid, 0-1 la Bilbao.

Real Madrid pierde cu Athletic Bilbao. Bale era sa marcheze golul sezonului

Meci de gala pe San Mames din Bilbao, unde fiecare venire a albilor de la Real Madrid genereaza o formidabila efervescenta in randul patimasilor suporteri basci.

actualitate, 23:45