20:00

Ciprian Tatarusanu, titular la AC Milan - Rossonerii au invins Verona revenind de la 0-2 si au urcat pe primul loc in Serie A

AC Milan a urcat pe primul loc in Serie A dupa ce a castigat meciul jucat impotriva celor de la Verona, scor 3-2, in etapa a opta. Portarul roman Ciprian Tatarusanu a fost titular la trupa lui Stefano Pioli. continuă pe Hotnews

Meci nebun la revenirea lui Tatarusanu la AC Milan: Echipa sa a invins Verona, de la 0-2! Ce scriu italienii despre roman

Fostul jucator al echipei nationale a profitat de accidentarea titularului de drept si a revenit, sambata seara,in echipa de start a celor de la AC Milan,in meciul cu Verona, din etapa a opta a campionatului Italiei.

Tatarusanu, titular la Milan in Serie A. Doua goluri incasate

AC Milan a revenit de la 0-2 si a castigat meciul de campionat cu Hellas Verona, cu 3-2, partida in care Ciprian Tatarusanu a fost titular la gruparea rossonera.

VIDEO AC Milan, revenire spectaculoasa de la 0-2 cu Hellas Verona: Ciprian Tatarusanu, integralist la gazde

AC Milan a reusit o revenire spectaculoasa contra celor de la Hellas Verona, dupa ce la pauza era condusa cu 2-0. Milanezii au punctat de trei ori in a doua repriza si s-au impus cu 3-2. Ciprian Tatarusanu a fost pentru prima data titular in acest sezon de Serie A la gruparea pregatita de Stefano Pioli.

Ciprian Tatarusanu, evolutie apreciata de presa italiana - Ce au scris jurnalistii din Peninsula despre portarul roman

Avandu-l pe Ciprian Tatarusanu pentru prima oara titular in acest sezon din Serie A, AC Milan a reusit o revenire spectaculoasa impotriva celor de la Hellas Verona, dupa ce la pauza era condusa cu 2-0. Milanezii au reusit sa intoarca scorul de pe tabela si s-au impus cu 3-2. in urma partidei, Ciprian Tatarusanu a fost laudat de catre presa italiana.

actualitate, 20:00