19:46

Cum a salvat-o Darren Cahill pe Simona Halep intr-un moment extrem de dificil

Darren Cahill a avut o interventie salutara la scorul de 4-5 pentru Qiang Wang, in primul set al sfertului de finala al Simonei Halep. Ce se intampla?! Vorbeste cu mine. Cum te simti? Spune-mi de ce. continuă pe Antena3

Interventia care a schimbat soarta meciului. Un nou discurs inspirat a lui Darren Cahill pentru Simona Halep

Simona Halep a avut mari emotii in confruntarea cu americanca Caroline Dolehide, din turul III de la Indian Wells.

Interventia care a schimbat soarta meciului. Un nou discurs inspirat al lui Darren Cahill pentru Simona Halep

VIDEO Simona Halep, in sferturi la Indian Wells (7-5, 6-1 cu Qiang Wang) - Magicianul Darren Cahill

Usor iritata de multele greseli nefortate, Simona a apelat in criza de idei) la ajutorul lui Darren Cahill, in momentul in care Qiang Wang China - 55 WTA), conducea cu 5-4 in primul set. Din acel moment, lucrurile s-au schimbat exponential, australianul reusind sa potoleasca demonii din mintea liderului mondial. Halep a mai pierdut un singur game, victoria conturandu-se intr-o ora si 15 minute 7-5, 6-1). Simona este in sferturi la Indian Wells Premier Mandatory), faza a competitie unde o va intalni pe Petra Martic Croatia, 51 WTA). Se actualizeaza.

Simona Halep, mare talent si la fotbal: Imagini incredibile cu talentul acestuia cu minge si cum l-a umilit pe Darren Cahill la miuta (VIDEO)

Simona Halep a aratat inca odata ca nu este doar un mare talent privind tenisul, dar se pricepe foarte bine si la controlarea mingii de fotbal. in cadrul antrenamentelor de la Indian Wells, Simona Halep si.

VIDEO Simona Halep - nervoasa, Darren Cahill - antrenor de clasa! Cum a reusit australianul sa schimbe totul

Simona Halep s-a calificat in sferturile de la Indian Wells abia dupa ce a reusit sa isi stapaneasca nervii si sa joace ce trebuia sa joace de la inceput.

VIDEO Hagi e mandru de ea! Simona Halep i-a aratat lui Darren Cahill cat de talentata este si la fotbal

Simona Halep are un culoar foarte bun spre finala de la Indian Wells, si va juca diseara ampotriva chinezoiacei Qiang Wang.

VIDEO Interventia decisiva a lui Darren Cahill: cum a resuscitat-o australianul pe Simona Halep

Simona Halep s-a calificat in optimile de finala de la Indian Wells, dupa un meci dificil cu tanara Caroline Dolehide.

VIDEO Simona Halep e in sferturi la Indian Wells! Romanca, resuscitata din nou de interventia lui Darren Cahill

Simona Halep a trecut in optimile turneului de la Indian Wells de chinezoaica Qiang Wang, scor 7-5, 6-1, dupa un meci care a durat o ora si 16 minute.

SIMONA HALEP-QIANG WANG ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT. Meci complicat pentru romanca la Indian Wells

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, a declarat ca are tot respectul pentru Caroline Dolehide, pe care a invins-o greu, cu 1-6,.

SIMONA HALEP - QIANG WANG ONLINE LIVE STREAM - VIDEO INDIAN WELLS

SIMONA HALEP - QIANG WANG ONLINE LIVE STREAM - VIDEO INDIAN WELLS Simona Halep, numarul unu mondial, e in optimile de finala ale turneului WTA de la Indian Wells California).

actualitate, 19:46