18:00

Cupa Romaniei: FC Botosani a invins FC Viitorul, scor 3-2, si s-a calificat in sferturi/ Craiova a trecut in prelungiri de Afumati, scor 3-2

Formatia FC Botosani s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, echipa FC Viitorul, in optimile competitiei, potrivit news. ro. Si CS Universitatea Craiova s-a calificat in sferturi in urma victoriei, scor 3-2, dupa prelungiri, in fata divizionarei secunde CS Afumati. continuă pe Hotnews

Botosani elimina Viitorul din Cupa Romaniei dupa un meci spectaculos

Partida cu cinci goluri, toate inscrise in repriza secunda, si o calificare spectaculoasa pentru FC Botosani in fata celor de la Viitorul.

Fratii Marin, noi medalii la Cupa Romaniei K1

Fratii Marin au facut din nou senzatie, de data aceasta la Cupa Romaniei K1. Doua medalii de aur si una de argint au castigat, in weekend, sportivii targovisteni antrenati chiar de tatal lor, Marius Marin. Competitia s-a desfasurat la Buzau.

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Botosani - Viitorul (21:00)

Marti, miercuri si joi sunt programate meciurile fazei optimilor de finala in Cupa Romaniei, partide care vor fi live text aici pe onlinesport. ro .

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Botosani - Viitorul 0-0

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Botosani - Viitorul 3-2

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Chindia - Astra 0-0. Urmeaza Poli Timisoara - FCSB (21:30)

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Chindia - Astra 0-1 (prelungiri). Urmeaza Poli Timisoara - FCSB (21:30)

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Poli Timisoara - FCSB (21:30)

LIVE Cupa Romaniei, Optimi: Poli Timisoara - FCSB 0-2. Golofca marcheaza un super gol

Cupa Romaniei, Rezultatele complete din optimi

Marti, miercuri si joi au fost programate meciurile fazei optimilor de finala in Cupa Romaniei. Vedeti mai jos rezultatele.

actualitate, 18:00