08:45

Cupa Romaniei: Dinamo Bucuresti, ultima echipa calificata in semifinale (3-1 vs Dunarea Calarasi)

Dinamo Bucuresti s-a calificat, joi, in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut de Dunarea Calarasi Liga 2), in deplasare, scor 3-1. continuă pe Hotnews

Dinamo completeaza careul de asi in Cupa Romaniei

Victorie fara emotii pentru Dinamo, joi seara, pe terenul formatiei de liga secunda Dunarea Calarasi, scor 3-1, in ultimul sfert de finala din Cupa Romaniei.

Cupa Romaniei: Viitorul Pandurii Targu Jiu, in semifinale (3-1 vs Universitatea Cluj)

Viitorul Pandurii Targu Jiu s-a calificat, miercuri, in semifinalele Cupei Romaniei, invingand, in deplasare cu scorul de 3-1, echipa Universitatea Cluj.

Cupa Romaniei: CSU Craiova s-a calificat in semifinale (1-0 vs Chindia Targoviste)

CSU Craiova s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, invingand, marti, la Buzau, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Targoviste.

Mircea Lucescu si-a dat acceptul. Veste mare pentru fanii lui Dinamo Bucuresti

Mircea Lucescu ofera o mana de ajutor cainilor. Dinamo Bucuresti va disputa un meci amical cu Dinamo Kiev, echipa ucraineana pregatita de antrenorul roman. Partida se va disputa pe data de 27 martie, in.

Universitatea Craiova, prima semifinalista in Cupa Romaniei. Chindia a tratat competitia cu spatele!

Golul marcat de George Campanu in minutul 25 a facut diferenta in primul sfert de finala din Cupa Romaniei, meciul dintre Chindia Targoviste si Universitatea Craiova disputat, marti seara, la Buzau.

Viitorul Pandurii Tg.Jiu, calificata in semifinalele Cupei Romaniei

Viitorul Pandurii Tg. Jiu, calificata in semifinalele Cupei Romaniei .

Cupa Romaniei: Astra, victorie categorica pe terenul Petrolului - Giurgiuvenii s-au calificat in semifinale

Astra Giurgiu s-a calificat, miercuri, in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut de Petrolul Ploiesti Liga 2), in deplasare, scor 3-0.

Asa am trait Dunarea Calarasi - Dinamo

Am transmis live text in aceasta pagina ultimul sfert de finala din Cupa Romaniei, Dunarea Calarasi - Dinamo.

Dinamo isi joaca sezonul la Calarasi

Pentru Dinamo meciul de joi seara cu Dunarea Calarasi din sferturile Cupei Romaniei este unul de totul sau nimic in actualul sezon competitional.

actualitate, 08:45