22:15

Digisport: Ce a remarcat Mats Wilander dupa succesul Simonei Halep de la Melbourne: N-o va ucide nimeni!.

Fostul mare jucator de tenis suedez Mats Wilander a analizat parcursul Simonei Halep de la Melbourne si s-a aratat impresionat. continuă pe Hotnews

Reactia Simonei Halep dupa triumful de la Melbourne: Am avut un moment neplacut aici

Simona Halep se bucura de prima reusita din acest an, dupa triumful din Australia, unde a cucerit trofeul WTA Melbourne Summer Set. Rezultatul spectaculos al campioanei noastre vine dupa o perioada lunga de asteptare, fiind primul astfel de premiu dupa cel de la Roma, din septembrie 2020. Reactia Simonei Halep, imediat dupa finala, a dezvaluit .

Gestul penibil pe care l-a facut sotul adversarei Simonei Halep. Ce s-a intamplat la finalul meciului

Simona Halep este noua campioana de la Melbourne Summer Set, dupa ce a castigat turneul australian in fata rusoaicei Veronika Kudermetova, dupa un meci in doua seturi, scor 6-2, 6-3. Partida a durat o ora si 15 minute, dar la sfarsitul jocului, spectatorii au fost uimiti de show-ul pe care l-au facut adversara Simonei Halep .

CTP a gasit explicatia pentru revenirea in forma a Simonei Halep

CTP a urmarit finala turneului de tenis de la Melbourne, castigata de Simona Halep in fata Veronikai Kudermetova. in opinia analistului, sportiva din Romania sta mult mai bine din punct de vedere psihic. Finala nu .

Olimpia Melinte, despre serialul Vlad: Cu Eliza am fost mereu la limita. Cum i s-a schimbat viata dupa succesul la Pro Tv

Olimpia Melinte este una dintre cele mai atragatoare si talentate actrite din Romania. Roscata a devenit faimoasa dupa ce a interpretat rolul Elizei in serialul-fenomen Vlad, de la Pro Tv. Foarte putini stiu ca Olimpia .

actualitate, 22:15