05:30

Dinamo-Athletic Bilbao LIVE. SCOR SOC in meciul dinamovistilor

Dinamo Bucuresti este la egalitate cu formatia spaniola Athletic Bilbao, scor 1-1, in minutul 54 al meciului care are loc joi seara pe Arena Nationala din Capitala, in prima mansa a turului al. continuă pe Antena3

DINAMO - ATHLETIC BILBAO LIVE in EUROPA LEAGUE. ONLINE STREAM TVR - VIDEO

ONLINE STREAM POST TELEVIZIUNE DINAMO BUCURESTI - ATHLETIC BILBAO LIVE in EUROPA LEAGUE- VIDEO. DINAMO intalneste joi, de la ora 20,30, pe Arena Nationala din Bucuresti, formatia spaniola.

DINAMO-BILBAO LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Meci de cosmar pentru Dinamo in DINAMO-BILBAO LIVE VIDEO STREAM ONLINE

Antrenorul principal al echipei de fotbal Dinamo, Cosmin Contra, a declarat, miercuri, intr-o conferinta de presa, ca Athletic Bilbao, adversara din turul 3.

Spectator de lux la meciul lui Dinamo cu Bilbao. Fostul Balon de Aur a ajuns in Romania (FOTO)

Dinamo va juca pentru prima data in Europa dupa o pauza de cinci ani, joi seara, contra lui Atheltic Bilbao. Meciul este asteptat cu sufletul la gura de toata suflarea dinamovista. in plus,.

actualitate, 05:30