01:05

FCSB invinge Dinamo in eternul derby cu gol din faza fixa (Rezumat Video)

FCSB s-a impus la limita, cu 1-0 1-0), in fata lui Dinamo, duminica seara, intr-un nou episod din Clasicul Romaniei consumat in etapa a 12-a din Liga 1 Betano. Marko Momcilovic a marcat unicul gol al meciului in urma unui corner. FCSB a avut un penalty ratat la 1-0 prin Budescu, in timp ce Dinamo a ratat cea mai mare ocazie in finalul primei reprize la bara lui May. continuă pe Online Sport

FCSB invinge Dinamo in eternul derby cu gol din faza fixa

FCSB (STEAUA) - DINAMO LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digi, Dolce, Telekom - VIDEO

FCSB STEAUA) - DINAMO LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digi, Dolce, Telekom - VIDEO. Echipa de fotbal FCSB intalneste, duminica, de la ora 20,30, pe Arena Nationala din Capitala, formatia Dinamo. STEAUA - DINAMO e LIVE VIDEO pe DIGI SPORT, TELEKOM SPORT DOLCE) si ONLINE STREAM pe site-urile televiziunilor.

FCSB (STEAUA)-DINAMO LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Dica da examen in Derby

Fotbalistul echipei Dinamo, slovacul Adam Nemec, a declarat, sambata seara, intr-o conferinta de presa, ca derby-ul cu FCSB este un meci unic.

Liga 1! CFR Cluj - FC FCSB, scor 1-1/ Derby fara spectacol/ Budescu: M-ati innebunit cu Nationala asta. Nu ma mai intereseaza...

Derby-ul etapei dintre CFR Cluj si Fotbal Club FCSB a starnit multa atentie si curiozitate: Care echipa e mai buna?! Cine va lua titlul?! Intr-o atmosfera superba creata de suporteri, echipele s-au intrebuintat serios, dar greselile au abundat si spectacolul s-a lasat asteptat. Am avut doua reprize opuse, una dominata copios de CFR care a si deschis scorul in minutul 45, iar o doua repriza dominata usor de FCSB care a egalat prin Budescu in minutul 64 la capatul unui contraatac de manual. Un egal care avantajeaza trupa lui Dan Petrescu care se mentine in fruntea clasamentului la 4 puncte distanta de locul doi. Constantin Budescu: M-ati innebunit cu Nationala asta. Nu ma mai intereseaza acum. Am fost acolo si nu m-au respectat.

Liga 1: CFR Cluj - FCSB, scor 1-1/ Derby fara spectacol/ Budescu: M-ati innebunit cu Nationala asta. Nu ma mai intereseaza...

Aproape 300 sute de politisti, mobilizati pentru meciul dintre FCSB si Dinamo de maine seara

Peste 280 de politisti vor actiona pentru mentinerea ordinii publice si a sigurantei rutiere cu ocazia desfasurarii meciului de fotbal dintre FCSB si Dinamo, programat sa aiba loc duminica pe Stadionul National Arena.