00:07

George Puscas, hattrick de senzatie in doar sase minute. Cu golurile romanului, Reading s-a impus la Wigan (1-3)

Atacantul roman George Puscas a reusit un hattrick de senzatie, in doar sase minute, pentru Reading, care a invins-o cu 3-1 pe Wigan, sambata seara, in deplasare, in etapa a 19-a a ligii secunde engleze de. continuă pe B1

Fabulos! George Puscas reuseste un hattrick in doar cinci minute!

In timp ce la Bucuresti avea loc tragerea la sorit a grupelor turneului final EURO 2020, internationalul roman George Puscas prindea o zi de exceptie in tricoul lui Reading in a doua liga engleza.

VIDEO George Puscas, hat-trick in cinci minute pentru Reading in liga a doua engleza (3-1 vs Wigan)

Formatia Reading a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Wigan, intr-un meci din etapa a 19-a a ligii secunde din Anglia, in care George Puscas a inscris toate cele trei goluri ale oaspetilor, intr-un interval de cinci minute.

George Puscas, performanta fabuloasa in Championship. Romanul a reusit un hat-trick intr-un interval de timp ireal

George Puscas a reusit probabil cea mai buna evolutie a sa din intraga cariera, atacantul fiind decisiv in victoria obtinuta de echipa sa, Reading, pe terenul celor de la Wigan.

actualitate, 00:07