07:15

Gigi Becali a reactionat in premiera dupa FCSB Dinamo 6-0. Patronul ros-albastrilor, premonitie groaznica pentru caini

B1 TV B1 TV,

FCSB s-a impus categoric in derby-ul cu Dinamo, scor 6-0. Partida s-a disputat de Arena Nationala si au asistat peste 36. 000 de spectatori. Cainii antrenati de Dario Bonetii au avut parte de un meci-dezastru: sase . continuă pe B1 TV

Gigi Becali, prima reactie dupa victoria zdrobitoare cu Dinamo

Patronul echipei FCSB spune ca n-a avut nicio emotie in duelul cu rivala istorica Dinamo, un meci castigat la scor record de ros-albastri.

FCSB, victorie impresionanta cu Dinamo - Edi Iordanescu il lauda pe Gigi Becali

FCSB a reusit o partida foarte buna contra rivalilor de la Dinamo, meciul de pe Arena Nationala fiind castigat de ros-albastri cu un categoric 6-0. La cateva ore distanta dupa meci, Edi Iordanescu a explicat rolul important avut de patronul Gigi Becali.

Gigi Becali, nas de cununie chiar azi. Nunta mare intre numele grele din fotbalul romanesc

Nunta mare in familia lui Gigi Becali. Latifundiarul din Pipera s-a facut nas de cununie pentru fiica unuia dintre cele mai mari nume din fotbalul romanesc. Cine este fina patronului de la FCSB. Gigi Becali, nas de cununie pentru o vedeta din lumea fotbalului romanesc Nunta mare in fotbalul romanesc. Maria, fiica lui Anghel Iordanescu .

Fiica lui Anghel Iordanescu s-a maritat. Decor de vis la petrecerea la care nas a fost Gigi Becali

Anghel Iordanescu este socru mic! Maria, frumoasa lui fiica, s-a casatorit sambata, 11 septembrie, cu logodnicul ei, dupa ce a fost ceruta de sotie, la Barcelona. Nas este Gigi Becali.

Asa am trait FCSB - Dinamo

Am transmislive text in aceasta pagina meciul FCSB - Dinamo, eternul derby al fotbalului romanesc.

Totul despre FCSB Dinamo, eternul derby al fotbalului romanesc

Arena Nationala gazduieste, duminica seara, de la ora 21:00, un nou episod din Clasicul Romaniei, asa cum ne place sa spunem despre confruntarea FCSB Dinamo.

Primele imagini de la nunta fiicei lui Anghel Iordanescu, nasita de Gigi Becali

Nunta mare in fotbalul romanesc. Maria, fiica lui Anghel Iordanescu s-a casatorit sambata, nasita de nimeni altul decat inegalabilul Gigi Becali. Ceremonia civila a fost savarsita chiar de primarul sectorului 1, Clotilde Armand.

FCSB Dinamo 6-0. Cel mai categoric succes pentru ros-albastri in duelul cu rivala istorica

FCSB a castigat de o maniera categorica derby-ul cu Dinamo, scor 6-0, o partida disputata in etapa a 8-a din CASA Liga 1 si care a fost transata de ros-albastri inca din prima repriza. FCSB a avut 4-0 la pauza, in conditiile in care Dinamo a ramas in inferioritate numerica in minutul 37! .

Edi Iordanescu, despre derbiul FCSB-Dinamo: Va fi o confruntare cu toate armele scoase

Antrenorul FCSB, Edward Iordanescu, se asteapta la un meci dificil cu Dinamo, o confrunatre cu toate armele scoase, in opinia lui, in ciuda problemelor de la rivala din Soseaua Stefan cel Mare.

Incident la Arena Nationala, inaintea meciului FCSB Dinamo. Un suporter a fost retinut

Un incident a avut loc, duminica seara, la Arena Nationala, inaintea meciului dintre echipele FCSB si Dinamo, contand pentru etapa a opta a Ligii 1. Potrivit GSP, jandarmii au folosit gaze lacrimogene.