10:45

Ianis Hagi, campion al Scotiei - Rangers, primul titlu dupa o pauza de 10 ani

Asteptarea a luat sfarsit pentru fanii lui Rangers: echipa lor este noua campioana a Scotiei, titlu venit dupa seceta de 10 ani. continuă pe Hotnews

VIDEO Ianis Hagi, campion in Scotia! Cum a reactionat fotbalistul dupa primul titlu al carierei

Glasgow Rangers a castigat titlul decampioana a Scotiei, cel cu numarul 55 din istoria clubului si primul dupa o pauza de 10 ani .

Oficial! Ianis Hagi, campion in Scotia cu Rangers. Fanii au luat cu asalt Ibrox Park

Glasgow Rangers a devenit, duminica, matematic noua campioana a Scotiei.

Glasgow: Fanii Rangers, in extaz pe strazi, in ciuda restrictiilor. Suporterii echipei lui Ianis Hagi sarbatoresc primul titlu dupa 10 ani - VIDEO

Grupuri de suporteri ai echipei Glasgow Rangers au inceput sa se stranga, duminica, la stadionul Ibrox si in piata George din centrul prasului Glasgow, pentru a sarbatori cstigarea titlului national la fotbal de catre formatia la care joaca Ianis Hagi.

VIDEO Ianis Hagi, inca un gol pentru Rangers

Glasgow Rangers a mai facut un pas spre titlul de campioana a Scotiei, formatia pregatita de Steven Gerrard castigand meciul cu St. Mirren, scor 3-0. Ianis Hagi, titular la gazde, a reusit sa inscrie, acesta fiind golul al saselea al internationalului roman in aceasta editie din Premiership.

Ce a postat Ianis Hagi imediat dupa ce a castigat titlul cu Rangers

Dupa o pauza de 10 ani, Glasgow Rangers este din nou campioana a Scotiei. Trupa lui Steven Gerrard a pus capat suprematiei rivalilor de la Celtic, iar Ianis Hagi a postat imediat un mesaj pe Twitter.

Ianis Hagi a dat lovitura la Glasgow! Bucuria e atat de mare, incat scotienii au zis ca e mai bun decat tatal sau

Ianis Hagi a ajutat-o pe Glasgow Rangers sa castige primul titlu de campioana din ultimii 10 ani. Dupa victoria de ieri cu St. Mirren 3-0), cucerirea titlului de catre Rangers a devenit doar o chestiune.

Ce au facut fanii lui Rangers pentru Ianis Hagi si compania. Momente incredibile in Scotia

Ultimul meci din campionat ii aduce si mai aproape de titlu pe scotienii de la Glasgow Rangers. Cei de la Rangers sunt pe cale sa castige titlul ligii dupa victoria de sambata dupa-amiaza. Unii dintre fanii clubului de pe Twitter au fost uimiti de performanta lui Ianis Hagi pentru echipa scotiana. Glasgow Rangers si Ianis .

Ce a facut Ianis Hagi, imediat dupa ce Rangers a castigat titlul. Vestea geniala primita azi

Ianis Hagi a reusit sa castige alaturi de Glasgow Rangers campionatul din Scotia. Dupa o pauza de 10 ani, echipa a reusit sa ia titlul pentru a 55-a oara in istorie, iar momentul a fost unul extrem de fericit pentru fanii echipei. Gestul facut de Ianis Hagi, dupa ce Rangers a castigat titlul Ianis Hagi .

VIDEO Petrecere de pomina pentru Ianis Hagi si coechipieri - Ce a facut Steven Gerrard in vestiar dupa victoria cu St. Mirren

A fost distractie mare in vestiarul celor de la Rangers dupa victoria cu St. Mirren, iar sufletul petrecerii a fost chiar antrenorul Steven Gerrard. Tehnicianul si-a uimit elevii cu gestul sau de bucurie.

DigiSport: E mai bun decat tatal sau! Ce a facut Ianis Hagi dupa super-golul pentru istorie si ce scriu scotienii despre print

Ianis Hagi a reusit sa marcheze in partida care ii poate aduce titlul lui Rangers, dupa zece ani de pauza. Trimis titular de Steven Gerrard, fiul Regelui i-a impresionat pe scotieni.

actualitate, 10:45