13:45

Ilie Nastase, PRIMA REACTIE, dupa victoria superba a Simonei Halep la Roland Garros

Simona Halep s-a calificat in semifinale la Roland Garros, dupa un meci spectaculos cu Elina Svitolina, scor 3-6, 7-6, 6-0. Ilie Nastase este in culmea fericirii in urma victoriei superbe obtinut. continuă pe B1

Nu stiu cum am revenit. Simona Halep, prima reactie dupa victoria fabuloasa de la Roland Garros

Simona Halep a facut un meci istoric, miercuri, in sferturi la Roland Garros, reusind o intoarcere fenomenala de scor in fata Elinei Svitolina, fosta adversara din finala de la Roma. Halep a.

Ilie Nastase nu se dezminte. Cum a numit-o el pe castigatoarea de anul trecut de la Roland Garros

Ilie Nastase este suspendat de Federatia Internationala dupa ce a avut niste reactii catalogate ca fiind lipsite de fair play, dar acest lucru nu-l impiedica sa-si schimbe atitudinea.

Cadou SPECIAL primit de Brigitte Sfat de la sotul sau. Cum a surprins-o Ilie Nastase la aniversarea a patru ani de la casatorie (FOTO)

Brigitte Sfat si Ilie Nastase se inteleg foarte bine, iar problemele pe care le-au avut in casnicie au fost trecute cu vederea. Cei doi au fost la un pas de divort, dar in cele din urma s-au.

Ilie Nastase a facut-o urata, grasa si cu fundul mare. Brigitte Sfat i-a raspuns imediat. Cum arata - FOTO

La 40 de ani, Brigitte Sfat stie cum sa se intretina si sa fie in permanenta sexy. Sotia lui Ilie Nastase nu se sfieste sa isi arate trupul in costum de baie si nici nu are motive,.

Ilie Nastase si-a gasit o noua nevasta la Roland Garros: Va declar sot si sotie!

Ilie Nastase este cunoscut pentru extravagantele sale, atat pentru cele de pe terenul de tenis, cat si pentru ce a facut in afara lui.

Simona Halep dupa victoria impotriva Elinei Svitolina: Nu prea stiu cum am revenit

Nu prea stiu cum am revenit, a declarat Simona Halep dupa victoria impotriva ucrainencei Elina Svitolina, cu scorul de 3-6, 7-6 8/6), 6-0, in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem de la Roland Garros.

Ilie Nastase explica victoria lui Halep: De aceea, Simona a reusit revenirea. Cum vede duelul cu Pliskova

Fostul lider mondial n-a primit invitatie la Roland Garros, dupa scandalul din Fed Cup, insa a savurat din plin victoria epica a Simonei Halep din sferturi.

Simona Halep ajunge in semifinale la Roland Garros. Ilie Nastase: Pe mine ma incurajeaza faptul ca are incredere in ea si cand e condusa

Alessandra Stoicescu a vorbit in emisiunea 100 de minute, de la Antena 3, despre victoria Simonei Halep, care s-a calificat spectaculos in semifinalele turneului de la Roland.

L'Equipe, dupa victoria Simonei: Tornada Halep, in sferturi la Roland Garros, romanca este o serioasa pretendenta la titlu

Cotidianul L'Equipe scrie, luni, ca tornada Simona Halep a ajuns in sferturi la Roland Garros, iar prin victoria obtinuta intr-o ora cu spaniola Carla Suarez Navarro a demonstrat ca este o serioasa pretendenta la castigarea titlului.

actualitate, 13:45