18:30

Indian Wells 2015: Djkovic, Federer si Nadal, in sferturi. Un singur pas pana la confruntari de vis

Turneul de la Indian Wells ar putea avea confruntari de cinci stele si in semifinalele masculine, asta dupa ce Novak Djokovic, Roger Federer si Rafael Nadal au obtinut deja calificarea in sferturile de finala. continuă pe România Liberă

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 6-1, 0-0 Meciul intra in setul decisiv. Sferturi Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o intalneste miercuri, de la ora 22. 00 ora Romaniei), in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, pe Carla Suarez Navarro, a 12-a favorita. Partida are loc la nici 24 de ore distanta de meciul cu Pliskova.

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 0-0 Romanca pierde primul set, in ciuda unei reveniri senzationale. Sferturi Indian Wells 2015

Live Text Indian Wells 2015. Simona Halep - Serena Williams: vineri, semifinala de cinci stele

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o va intalni, in semifinalele turneului Premier Mandatory de la Indian Wells, pe liderul mondial, Serena Williams. Cele doua se vor duela pentru a sasea oara.

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 0-0. Acum se decide prima semifinalista de la Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Live Text Simona Halep - Carla Navarro: ora 22.00. Sfert de finala, la nici 24 ore dupa victoria cu Pliskova

Live Text Halep - Pliskova: ora 00.30. Meciul de la Indian Wells 2015 intarziat de partida anterioara

Indian Wells 2015. Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 3, joaca, in noaptea de marti spre miercuri, de la ora 24. 00, impotriva Karolinei Pliskova, a 14-a favorita, in optimile turneului Premier Mandatory de la Indian Wells.

Live Text Halep - Pliskova: ora 24.00. La Indian Wells 2015 se reediteaza finala de la Dubai

Indian Wells 2015: Williams a facut instructie cu un star al noului val. Calificata in optimi, dupa doar 53 minute

Indian Wells 2015. Serena Williams, cap de serie numarul 1 si lider mondial, s-a calificat in optimile turneului Premier Mandatory de la Indian Wells, dupa doar 53 de minute de joc, in fata Zarinei Dyias, cap de serie 28. Liderul ameri .

Indian Wells 2015: Monica Niculescu a parasit turneul de dublu, in fata numarului 1 al Australiei

Indian Wells 2015. Monica Niculescu a parasit si turneul de dublu din cadrul turneului Premier Mandatory de la Indian Wells, acolo unde facea pereche cu rusoaica Alexandra Panova.

Halep: Sper sa ma recuperez pentru meciul cu Navarro. Reactia, dupa calificarea in sferturile Indian Wells 2015

Simona Halep, cap de serie numarul 3, calificata in sferturile Indian Wells 2015, a spus ca vrea ca mai intai sa se bucure de victoria cu Pliskova, dupa care spera sa se recupere pentru partida cu Navarro.

actualitate, 18:30