05:00

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 6-1, 0-0 Meciul intra in setul decisiv. Sferturi Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o intalneste miercuri, de la ora 22. 00 ora Romaniei), in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, pe Carla Suarez Navarro, a 12-a favorita. Partida are loc la nici 24 de ore distanta de meciul cu Pliskova. continuă pe România Liberă

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 0-0 Romanca pierde primul set, in ciuda unei reveniri senzationale. Sferturi Indian Wells 2015

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 0-0. Acum se decide prima semifinalista de la Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Live Text Simona Halep - Carla Navarro: ora 22.00. Sfert de finala, la nici 24 ore dupa victoria cu Pliskova

Indian Wells: Simona Halep vs Carla Suarez Navarro 5-7, 6-1, 6-1/ Pentru a doua oara in semifinale

Simona Halep a reusit sa se califice pentru a doua oara consecutiv) in semifinalele turneului de categorie Premier Mandatory de la Indian Wells, dupa ce a invins-o pe Carla Suarez Navarro. Dupa un prim set in care a avut o evolutie ezitanta a pierdut cu 7-5), Simona si-a regasit ritmul in urmatoarele doua, castigate categoric cu un dublu 6-1. Victoria Simonei Halep a venit dupa un meci care a durat o ora si 54 de minute.

Indian Wells: Simona Halep vs Carla Suarez Navarro (de la ora 22:00)

Pentru a ajunge in semifinalele de la Indian Wells faza a competitiei pe care a atins-o anul trecut), Simona Halep trebuie sa o invinga pe Carla Suarez Navarro Spania - locul 13 in clasamentul WTA). Meciul va fi in direct pe Dolcesport 2 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 22:00.

LIVE ScoreT Indian Wells: Simona Halep vs Karolina Pliskova 6-4; 6-4 Simona va juca in sferturi cu Suarez Navarro

Ora 00:30 Simona Halep favorita trei) o intalneste de la aceasta ora in optimile de la Indian Wells pe Karolina Pliskova, din Cehia, cap de serie numarul 14. Daca va trece de Karolina, Simona o va intalni in sferturile competitiei pe Carla Suarez Navarro Spania, locul 13 WTA si cap de serie numarul 12).

LIVE Simona Halep in sferturi la Indian Wells

Jucatoarea Simona Halep evolueaza, miercuri, in sferturile de finala la turneului WTA Premier de la Indian Wells contra ibericei Carla Suarez Navarro, locul 13 mondial.

LIVE Simona Halep in sferturi la Indian Wells (dupa ora 22:00)

Carla Suarez Navarro a invins-o pe Heather Watson si ar putea sa o intalneasca pe Simona Halep

Jucatoarea spaniola de tenis Carla Suarez Navarro, cap de serie numarul 12, a invins-o, marti, pe britanica Heather Watson 43 WTA), in optimile de finala de la Indian Wells SUA) si ar putea sa o intalneasca pe Simona Halep, a treia favorita a competitiei, in sferturile turneului Premier Mandatory, potrivit Mediafax.

GAME cu GAME Simona Halep in sferturi la Indian Wells

Jucatoarea Simona Halep a evoluat, miercuri, in sferturile de finala la turneului WTA Premier de la Indian Wells contra ibericei Carla Suarez Navarro, locul 13 mondial.

actualitate, 05:00