01:05

Live Text Indian Wells 2015. Simona Halep - Serena Williams: vineri, semifinala de cinci stele

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o va intalni, in semifinalele turneului Premier Mandatory de la Indian Wells, pe liderul mondial, Serena Williams. Cele doua se vor duela pentru a sasea oara. continuă pe România Liberă

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 6-1, 0-0 Meciul intra in setul decisiv. Sferturi Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o intalneste miercuri, de la ora 22. 00 ora Romaniei), in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, pe Carla Suarez Navarro, a 12-a favorita. Partida are loc la nici 24 de ore distanta de meciul cu Pliskova.

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 0-0 Romanca pierde primul set, in ciuda unei reveniri senzationale. Sferturi Indian Wells 2015

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 0-0. Acum se decide prima semifinalista de la Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Live Text Simona Halep - Carla Navarro: ora 22.00. Sfert de finala, la nici 24 ore dupa victoria cu Pliskova

Live Text Halep - Pliskova: ora 00.30. Meciul de la Indian Wells 2015 intarziat de partida anterioara

Indian Wells 2015. Simona Halep, locul 3 WTA si cap de serie numarul 3, joaca, in noaptea de marti spre miercuri, de la ora 24. 00, impotriva Karolinei Pliskova, a 14-a favorita, in optimile turneului Premier Mandatory de la Indian Wells.

Live Text Halep - Pliskova: ora 24.00. La Indian Wells 2015 se reediteaza finala de la Dubai

Indian Wells 2015: Reactia Simonei, dupa calificarea in optimi. Cate puncte mai are de aparat

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, a spus ca meciurile cu Varvara Lepchenko, favorita 26, sunt intotdeauna dificile. Romanca s-a calificat in optimi, dupa ce a trecut in trei seturi de ameicanca.

Halep: Sper sa ma recuperez pentru meciul cu Navarro. Reactia, dupa calificarea in sferturile Indian Wells 2015

Simona Halep, cap de serie numarul 3, calificata in sferturile Indian Wells 2015, a spus ca vrea ca mai intai sa se bucure de victoria cu Pliskova, dupa care spera sa se recupere pentru partida cu Navarro.

Indian Wells 2015: Williams a facut instructie cu un star al noului val. Calificata in optimi, dupa doar 53 minute

Indian Wells 2015. Serena Williams, cap de serie numarul 1 si lider mondial, s-a calificat in optimile turneului Premier Mandatory de la Indian Wells, dupa doar 53 de minute de joc, in fata Zarinei Dyias, cap de serie 28. Liderul ameri .

Indian Wells 2015: Monica Niculescu a parasit turneul de dublu, in fata numarului 1 al Australiei

Indian Wells 2015. Monica Niculescu a parasit si turneul de dublu din cadrul turneului Premier Mandatory de la Indian Wells, acolo unde facea pereche cu rusoaica Alexandra Panova.