23:00

Liga 1: CSU Craiova vs Poli Iasi 1-1 Golurile au fost marcate in repriza secunda

Formatia CSU Craiova a remizat, vineri seara, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Politehnica Iasi, intr-un meci din etapa a XII-a a Ligii I. continuă pe Hotnews

Asa am trait Universitatea Craiova - Poli Iasi

Craiova ar fi putut ajunge pe primul loc in Liga 1 cu o victorie, vineri seara, in partida cu Poli Iasi. Meciul a fostlive text in aceasta pagina dupa ora 20:30.

Pariati pe Universitatea Craiova - Poli Iasi

Echipa din Banie are sansa accederii pe primul loc in Liga 1 printr-o victorie in meciul cu Poli Iasi de vineri seara. Vedeti aici cotele oferite de FORTUNA pentru un succes al oltenilor.

Poli Iasi o impiedica pe Universitatea Craiova sa devina liderul Ligii I

Universitatea Craiova a terminat la egalitate cu Politehnica Iasi, 1-1 0-0), vineri seara, pe teren.

U Craiova se impiedica pe teren propriu, cu Poli Iasi, rateaza sansa de a deveni liderul Ligii 1

Formatia Universitatea Craiova a remizat, vineri seara, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Politehnica Iasi, intr-un meci din etapa a 12-a a Ligii I.

actualitate, 23:00