13:00

Liga I: CS U Craiova invinge Rapidul, scor 2-0, in ultimul meci al etapei a XV-a

CS U Craiova a invins pe teren propriu echipa Rapid Bucuresti, prin golurile marcate de argentinianul Pablo Brandan in minutul 43 si de Taher Bawab in al treilea minut de prelungiri. Dupa o prima repriza echilibrata, oltenii au lovit mai intai bara, apoi au marcat inainte de pauza. In partea a doua a meciului tot jucatorii Craiovei au fost mai periculosi si, dupa inca o bara, au lovit decisiv in ultimul minut al meciului, cu o reusita superba a lui Bawab. continuă pe Hotnews

Liga I: CS Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti, scor 2-0

Echipa CS Universitatea Craiova a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 1-0), formatia Rapid Bucuresti, in ultimul meci al etapei a XV-a a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de.

actualitate, 13:00