16:30

Lionel Messi si problemele de la PSG - Argentinianul va lipsi de la urmatorul meci

Nu a avut parte de debutul pe care si l-ar fi dorit la PSG, iar acum a aparut si prima accidentare. Lionel Messi nu va putea fi folosit de vicecampioana Frantei in urmatorul meci, accidentarea de la genunchi dandu-i batai de cap. continuă pe Hotnews

VIDEO Ligue 1: PSG, victorie in prelungiri in fata lui Lyon - Lionel Messi, nemultumit dupa ce a fost schimbat

PSG a invins duminica Olympique Lyon, intr-un meci din etapa a sasea a campionatului Frantei, scor 2-1, cu un gol marcat in minutul 90+3. Lionel Messi a fost nemultumit dupa ce fost schimbat in minutul 76 si nu a dat mana cu antrenorul Mauricio Pochettino.

Pep Guardiola intervine in scandalul dintre Lionel Messi si Mauricio Pochettino - Cui ii tine partea

Pep Guardiola a intervenit in scandalul dintre Lionel Messi si Mauricio Pochettino dupa ce tehnicianul lui PSG l-a scos de pe teren pe starul argentinian inainte de finalul meciului cu Olympique Lyon din Ligue 1.

Lionel Messi, reactie nervoasa dupa ce antrenorul l-a scos de pe teren, in derby-ul PSG Lyon (GALERIE FOTO)

Lionel Messi inca nu a explodat la PSG, echipa la care s-a transferat in aceasta vara, dupa ce a facut istorie la FC Barcelona. Argentinianul a fost schimbat in minutul 76 in ultimul meci de .

VIDEO Probleme in Paradis - Reactia virala a lui Lionel Messi dupa ce a fost schimbat si explicatia lui Pochettino

PSG a avut nevoie de un gol in prelungiri pentru a castiga derbiul cu Lyon 2-1), iar echipa plina de vedete a Parisului nu joaca momentan pe masura asteptarilor. Lionel Messi a iesit in evidenta pe Parc des Princes in momentul in care a fost inlocuit.

Fratele patronului de la PSG pune tunurile pe Mauricio Pochettino dupa ce l-a schimbat pe Lionel Messi

Mauricio Pochettino a intrat in colimatorul fratelui emirului Qatarului care este si patronul celor de la PSG), Tamim bin Hamad Al Thani. Mohammed a postat un mesaj pe Twitter in care il ameninta pe antrenorul parizienilor ca se poate intoarce oricand la Londra unde a antrenat-o pe Tottenham) daca mai face astfel de greseli.

DigiSport: Lionel Messi, rege la Paris! Castelul impresionant pe care vrea sa-l cumpere si cat costa

Leo Messi se va simti ca un rege in Franta - starul argentinian vrea sa se mute la un castel din imprejurimile Parisului.

actualitate, 16:30