08:00

Fratele patronului de la PSG pune tunurile pe Mauricio Pochettino dupa ce l-a schimbat pe Lionel Messi

Mauricio Pochettino a intrat in colimatorul fratelui emirului Qatarului care este si patronul celor de la PSG), Tamim bin Hamad Al Thani. Mohammed a postat un mesaj pe Twitter in care il ameninta pe antrenorul parizienilor ca se poate intoarce oricand la Londra unde a antrenat-o pe Tottenham) daca mai face astfel de greseli. continuă pe Hotnews

VIDEO Ligue 1: PSG, victorie in prelungiri in fata lui Lyon - Lionel Messi, nemultumit dupa ce a fost schimbat

PSG a invins duminica Olympique Lyon, intr-un meci din etapa a sasea a campionatului Frantei, scor 2-1, cu un gol marcat in minutul 90+3. Lionel Messi a fost nemultumit dupa ce fost schimbat in minutul 76 si nu a dat mana cu antrenorul Mauricio Pochettino.

actualitate, 08:00