01:05

Asa am trait FCSB - Rapid

Derby-ul dintre FCSB si Rapid a fost live text in aceasta pagina, miercuri seara, dupa ora 20:30. Se joaca pe Arena Nationala cu spectatori. continuă pe Online Sport

Partida FCSB - Rapid, care se disputa, miercuri, pe Arena Nationala, a fost intrerupta in minutul 3, dupa ce ambele galerii au aruncat fumigene si petarde pe teren.

Incident la meciul FCSB - Rapid. Derbiul a fost intrerupt in minutul 3

Derbiul FCSB - Rapid, intrerupt in minutul 3, dupa ce ambele galerii au aruncat petarde si fumigene pe teren.

FCSB Rapid 3-1. Victorie obtinuta dupa minutul 90

Derby incins pe Arena Nationala intre FCSB si Rapid, miercuri seara, in etapa a 20-a in CASA Liga 1, un meci transat de echipa ros-albastra prin doua goluri marcate in minutele suplimentare.

FOTO Un pistol de tip airsoft, gasit in apropierea Arenei Nationale inaintea derbiului FCSB - Rapid Bucuresti

Mai multe materiale pirotehnice si un pistol de tip airsoft au fost gasite intr-o masina, la controlul de la intrarea in Arena Nationala, inaintea derbiului dintre FCSB si Rapid Bucuresti Liga 1, etapa XX), a anuntat, miercuri, Jandarmeria Bucuresti.

Pistol, petarde si spray lacrimogen intr-o masina care intra in parcarea Arenei Nationale, inainte de FCSB - Rapid

Jandarmii au gasit un pistol, petarde si spray lacrimogen intr-o masina, inaintea meciului FCSB si FC Rapid Bucuresti.

FCSB Rapid, totul despre meciul zilei in Liga 1

Rivalele bucurestene FCSB si Rapid se infrunta, miercuri seara, de la 20:30, pe Arena Nationala, intr-o partida din etapa a 20-a in CASA Liga 1.