01:05

LIVE TEXT. Germania si Italia lupta pentru calificarea in finala EURO 2016

Cea de a doua semifinala de la Euro 2016 propune un meci de totul sau nimic intre Germania si Franta. Dupa ce au castigat titlul mondial in urma cu doi ani, nemtii viseaza sa se incoroneze si campioni europeni. continuă pe România Liberă

LIVE TEXT. EURO 2016: Franta - Islanda, ultimul sfert de finala 5-2. Franta - Germania, este cea de-a doua semifinala

Franta a invins-o clar cu 5-2 pe Islanda in ultima reprezentatie a sferturilor de finala la Euro 2016. Gazdele turneului asu condus si cu 4-0 acesta fiind de altfel si scorul pauzei.

LIVE TEXT. EURO 2016: Franta - Islanda, ultimul sfert de finala, 5-2. infruntarea Franta - Germania este cea de-a doua semifinala

Simona Halep, LIVE marti in sferturi la Wimbledon (15:00)

Simona Halep joaca marti, de la ora 15:00, in sferturile de finala de la Wimbledon, contra jucatoarei Angelique Kerber. Amanunte live text, in pagina de mai jos. De asemenea, meciul este live streaming imagini video live) pe Internet, legal, afla aici cum il poti viziona.

Simona Halep, LIVE marti in sferturi la Wimbledon (13:00)

Simona Halep joaca marti, de la ora 15:00, in sferturile de finala de la Wimbledon, contra jucatoarei Angelique Kerber. Amanunte live text, in pagina de mai jos.