12:00

Live Text: Simona Halep- Lara Arruabarrena, ora 19, in sferturi la Bucharest Open

România Liberă România Liberă,

Simona Halep joaca azi pentru un loc in semifinalele turneului de la Bucuresti. Adversara ii va fi sportiva Lara Arruabarrena, din Italia, numarul 120 mondial. continuă pe România Liberă

Live Text: Simona Halep- Lara Arruabarrena, dupa ora 20.30, in sferturi la Bucharest Open

Live Text: Simona Halep- Lara Arruabarrena, 6-3,0-0, in sferturi la Bucharest Open

Simona Halep, in semifinalele Bucharest Open. Simona Halep- Lara Arruabarrena, 6-3,6-1, in sferturi la Bucharest Open

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Bucuresti dupa ce a invins-o, in sferturi, pe Lara Arruabarrena cu 6-3, 6-1. in semifinale, Halep o va intalni pe Monica Niculescu.

BRD Bucuresti Open: Programul zilei de joi (Simona Halep va juca dupa ora 18:00)

Joi vor avea loc partide contand pentru turul doi al BRD Bucuresti Open, dupa ora 18:00 urmand sa evolueze Simona Halep, cap de serie numarul unu. Intra in material pentru a vedea programul complet al zilei.

Simona Halep va juca joi, de la ora 18.00, cu Alexandra Krunici, la BRD Bucharest Open

Principala favorita a BRD Bucharest Open, Simona Halep, va juca, joi, de la ora 18. 00, pe Arena Centrala, impotriva jucatoarei Alexandra Krunici Serbia), locul 155 WTA. Partida dintre Halep si Krunici este a.

Simona Halep, in semifinalele Bucharest Open, dupa 6-3,6-1 cu Lara Arruabarrena, in sferturi

GAME cu GAME Simona Halep in sferturi la Bucharest Open

Simona Halep a jucatvineri, dupa ora 20:00, in sferturile de finala ale turneului WTA Bucharest Open, contra jucatoarei Lara Arrubarrena. Jucatoarea din Romania a invins in meciul de joi.

Simona Halep va juca, miercuri, de la ora 17.00, la BRD Bucharest Open

Principala favorita a turneului BRD Bucharest Open, Simona Halep, va juca, miercuri, de la ora 17. 00, pe Arena Centrala, contra jucatoarei olandeze Indy de Vroome, locul 190 WTA, in primul tur al competitiei,.

Simona Halep s-a calificat in turul doi la BRD Bucharest Open, dupa ce a invins-o pe Indy de Vroome

Principala favorita a BRD Bucharest Open, Simona Halep, s-a calificat, miercuri, in turul doi al competitiei. in primul tur, Halep a invins-o pe jucatoarea olandeza Indy de Vroome, locul 190 WTA, cu scorul de.

Simona Halep s-a calificat in turul doi la BRD Bucharest Open, cu scorul de 6-0, 6-4

Principala favorita a BRD Bucharest Open, Simona Halep, s-a calificat, miercuri, in turul doi al competitiei dotate cu premii in valoare totala de 250. 000 de euro, scrie Mediafax. in primul tur, Halep a invins-o.