21:30

Scene socante la meciul lui Dinamo de la Sfantu Gheorghe: Fanii au rupt gardul separator si au incercat sa patrunda in teren

Dinamo a fost invinsa, luni, la Sfantu Gheorghe, cu 2-0 1-0), de Sepsi Sfantu Gheorghe, in etapa a VIII-a a play-out-ului Ligii I. in minutul 87, gazdele au cerut penalti la o intrare a lui Penedo asupra lui. continuă pe Antena3

Sfantu Gheorghe: Incidente grave la meciul Sepsi-Dinamo. Ionel Danciulescu a primit gaze lacrimogene in fata (FOTO)

Incidente grave luni seara la finalul meciului dintre Sepsi OSK si Dinamo Bucuresti, pierdut de alb-rosii. Dinamovistii au primit al doilea gol in prelungiri, moment in care un suporter a intrat pe teren.

actualitate, 21:30