07:45

SUPERCUPA ROMANIEI: Steaua - Petrolul, scor 3-0. Cele mai importante faze LIVE.

Steaua si Petrolul Ploiesti isi disputa, miercuri, Supercupa Romaniei, relateaza Mediafax. Cele mai importante faze ale meciului: A reinceput meciul pe arena nationala. Debutul reprizei este marcat de presingul facut de Steaua la poarta adversa. Pauza: Steaua - Petrolul 3-0 Pintilii inscrie in minutul 42 un gol superb in poarta petrolistilor. Stelistul a trimis mingea in plasa de la marginea careului. Szukala reuseste sa mareasca avantajul Stelei in minutul 32 . continuă pe România Liberă

SUPERCUPA ROMANIEI: Steaua - Petrolul, scor 2-0.

Steaua si Petrolul Ploiesti isi disputa, miercuri, Supercupa Romaniei, relateaza Mediafax. In minutul 21 al partidei, Nikolici a marcat un gol in favoarea Stelei. Yamissi a primit un cartonas rosu in minutul 28. In minutul 32, Szukala a marcat un al doilea gol in favoarea Stelei. Citeste si Un suporter al Petrolului a murit dupa ce a cazut din trenul ce aduce galeria la Supercupa Vezi cum va circula metroul, miercuri, cand are loc Supercupa Romaniei .

Supercupa Romaniei, Steaua - Petrolul: ros-albastrii au cinci trofee, fata de cele patru ale Rapidului. Echipele de start

Campioana si castigatoarea Cupei Romaniei se intalnesc intr-o perioada in care Europa doarme din punct de vedere fotbalistic si nici suporterii romani nu se imping pe la casele de bilete. Meciul dintre Steaua si Petrolul are loc astazi, de la ora 20.

SUPERCUPA ROMANIEI. 4 fani ai Stelei au fost dusi la sectia de politie.

Patru suporteri ai echipei Steaua au fost condusi la sectia de politie in urma unor incidente ce au avut loc, miercuri seara, la Arena Nationala din Bucuresti, unde se disputa, incepand cu ora 20. 45, Supercupa Romaniei, a declarat un reprezentant al Jandarmeriei Capitalei, relateaza Mediafax. Citeste si SUPERCUPA ROMANIEI: Steaua - Petrolul, scor 2-0 Un grup mic de suporteri petrolisti a fost atacat de un alt grup de fani ai formatiei Steaua, imediat dupa portile de acces din Bulevardul .

Marius Lacatus despre Supercupa Romaniei si Steaua in Champions League

Steaua se pregateste pentru o perioada de foc, ros-albastrii avand in program Supercupa Romaniei si cele doua manse ale turului doi preliminar Champions League de-a lungul a doua saptamani.

Steaua a castigat Supercupa Romaniei, dupa 3-0 cu Petrolul Ploiesti: Eliminari, penalty-uri ratate si goluri spectaculoase

Steaua Bucuresti a castigat, miercuri seara, Supercupa Romaniei, dupa ce a invins Petrolul Ploiesti cu scorul de 3-0, la capatul unei partide extrem de spectaculoase. Steaua a deschis scorul in minutul, 21,.

Steaua a castigat Supercupa Romaniei, dupa ce a invins Petrolul Ploiesti cu 3-0

Steaua Bucuresti a castigat Supercupa Romaniei la fotbal, miercuri seara, dupa ce a batut Petrolul Ploiesti cu scorul de 3-0, pe Arena Nationala din Bucuresti. in urma acestei victorii, Steaua a cucerit a.

LIVE Text Steaua - Petrolul 0-0/Repriza I

Steaua si Petrolul deschid, miercuri, noul sezon competitional, cele doua echipe intalnindu-se in Supercupa Romaniei la fotbal. Pe Arena Nationala se dueleaza campioana si castigatoarea Cupei Romaniei. Meciul este in direct pe ProTV si LiveText pe HotNews. ro de la ora 20:45.