07:15

VIDEO Bayern Munchen, remiza in primul meci din Bundesliga (1-1 vs Borussia Monchengladbach)

Bayern Munchen a avut parte de un debut dificil in noul sezon de Bundesliga. Campioana Germaniei a remizat vineri, pe terenul Borussiei Monchengladbach, scor 1-1. continuă pe Hotnews

Cu cine joaca Simona Halep in primul meci de la WTA Montreal. Si-a aflat adversara

Cu cine joaca Simona Halep in primul meci de la WTA Montreal. Campioana romanca e aproape de momentul revenirii in circuitul mondial dupa 3 luni de pauza fortata. Iesita din Top 10 pentru prima ora dup 373 de saptamani, Halep va incerca sa recupereze terenul pierdut din cauza accidentarii suferita in 12 mai, la Roma.

Simona Halep pierde primul meci jucat dupa revenire. Ea a fost invinsa in turul al doilea la Montreal de Danielle Collins

Simona Halep a fost invinsa in turul doi al turneului WTA de la Montreal. Meciul cu Danielle Collins a durat doua ore si 45 de minute, jucatoarea din SUA, obtinand victoria in trei seturi. Danielle .

A aparut primul episod din What If ?. Este doar un pretext ca sa revezi toate filmele Marvel?

What If. ? considera ce s-ar intampla daca anumite evenimente din universul Marvel s-ar fi intamplat diferit. Dar merita intr-adevar vizionat sau este doar un pretext ca sa revezi.

actualitate, 07:15