18:45

VIDEO Novak Djokovic, un pic prea nervos la US Open - Ce motive de frustrare ar putea avea liderul mondial?

S-a calificat in semifinalele de la US Open, dupa un meci de patru seturi cu Feliciano Lopez. Cu toate acestea, Novak Djokovic pare destul de nervos in ultima perioada. Dupa ce a pierdut un set in fata lui Lopez, liderul mondial a dat cu racheta si a injurat catre loja sa. continuă pe Hotnews

VIDEO US Open (m): Novak Djokovic, victorie in patru seturi cu Feliciano Lopez - Duel in semifinale cu Marin Cilic

Novak Djokovic cap de serie numarul unu) l-a invins in patru seturi pe Feliciano Lopez, performanta in urma careia s-a calificat in semifinalele de la US Open. In penultimul act al turneului de la New York, Nole il va intalni pe Marin Cilic, ultimul castigator al trofeului.

US Open: Novak Djokovic, victorie in patru seturi cu Bautista Agut - Sarbul il va intalni pe Feliciano Lopez in sferturile competitiei

Novak Djokovic cap de serie numarul 1) s-a calificat in sferturile de la US Open, liderul mondial trecand in patru seturi, scor 6-3 4-6 6-4 6-3, de Roberto Bautista Agut Spania - favorit numarul 23). In urmatorul meci, Nole il va intalni pe Feliciano Lopez Spania - cap de serie numarul 18).

actualitate, 18:45