Echipa din Ghencea realizeaza cea mai importanta mutare pe piata transferurilor de la reinfiintarea sectiei de fotbal in 2017. continuă pe Online Sport

CSA Steaua, gafa de proportii pe echipamentul oficial de joc! Greseala gramaticala facuta de stelisti

Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti a prezentat, marti,noul partener oficial al echipei de volei, insa o gafa gramaticala s-a strecurat in sloganul inscriptionat pe tricourl.

CSA Steaua pierde primele puncte pe teren propriu

Echipa pregatita de Daniel Oprita a remizat pe teren propriu, scor 0-0, cu CSC 1599 Selimbar, in ultima partida a etapei a 7-a din Liga 2.

Liga 2: Universitatea Cluj a urcat pe locul 4 Remiza intre CSA Steaua si CS Selimbar (Clasamentul dupa sapte etape)

Universitatea Cluj a urcat pe locul 4 in Liga 2, dupa ce a invins echipa Viitorul Targu Jiu, scor 1-0, in etapa a saptea.

FCSB trece de Hunedoara dupa prelungiri. Echipa din Liga 3 a revenit de la 0-3!

Echipa FCSB s-a calificat, miercuri seara, in optimile de finala din Cupa Romaniei la capatul unui meci nebun cu CS Hunedoara, liderul Seriei a 9-a din Liga 3. O partida in care echipa mai bine cotata s-a vazut egalata dupa ce a avut 3-0 dupa pauza. S-a terminat 5-3 pentru FCSB, formatie care a decis meciul in prelungiri. Un meci disputat pe stadionul care poarta numele regretatului Michael Klein.