23:30

Adio, semifinale! Irina Begu a fost eliminata la Washington

Jucatoarea Irina-Camelia Begu, locul 29 WTA si cap de serie numarul 6, a fost invinsa, vineri, scor 6-4, 2-6, 6-1, de sportiva rusa Ekaterina Makarova, cap de serie numarul 2 si locul 12 WTA, in sferturile de. continuă pe Antena3

Adio, semifinale la Washington! Begu a pierdut, Monica Niculescu a abandonat

Irina Begu si Monica Niculescu au parasit turneul de la Washington, unde au ajuns pana in faza sferturilor de finala.

Turneul de la Washington: Irina-Camelia Begu a fost eliminata in sferturile de finala de Ekaterina Makarova

Irina-Camelia Begu, locul 29 WTA, a fost invinsa, vineri, de sportiva rusa Ekaterina Makarova, locul 12 WTA, in sferturile de finala ale turneului de la Washington, informeaza Mediafax. Romanca a fost invinsa cu.

Irina Begu si Monica Niculescu, in sferturile de finala la Washington. Cand ar putea avea loc un meci direct

Irina Begu, 29 WTA si favorita numarul 6 si Monica Niculescu, 39 WTA, s-au calificat in sferturile turneului WTA de la Washington. Cele doua sportive sunt la doua victorii distanta de un meci direct.

Irina Begu si Monica Niculescu joaca la noapte in turul II la Washington

S-au stabilit adversarele pe care le vor intalni Irina Begu si Monica Niculescu in turul 2 al turneului Citi Open de la Washington, precum si programul meciurilor lor.

Simona Halep si Irina Begu isi stiu adversarele de la Rogers Cup

Sambata dimineata, Simona Halep si Irina Begu si-au aflat adversarele de la turneul Rogers Cup din orasul canadian Toronto, care incepe luni.

Irina Begu si Monica Niculescu, in sferturile de finala la turneul WTA de la Washington

Jucatoarele romane de tenis Irina-Camelia Begu si Monica Niculescu s-au calificat miercuri in sferturile de finala ale turneului WTA de la Washington, dotat cu premii totale in valoare de 226. 750 dolari. Begu, cap.

Alex Matel s-a calificat in play-offul Ligii Campionilor. Ajax a fost eliminata

Ajax Amsterdam a ratat calificarea in play-off-ul Ligii Campionilor dupa ce a pierdut pe teren propriu partida cu austriecii de la Rapid Viena, scor 2-3. in tur, scorul a fost egal 2-2.

actualitate, 23:30