01:05

Antrenata Lucescu

VIDEO Razvan Lucescu viseaza in continuare la titlu, dupa ce PAOK a invins spectaculos liderul AEK

PAOK Salonic, echipa antrenata de Razvan Lucescu, a reusit sa puna capat unei serii de cinci meciuri fara victorie si a reaprins lupta pentru titlul de campioana a Greciei, dupa ce s-a impus in fata liderului AEK Atena, scor 3-2.

Razvan Lucescu si PAOK Salonic, inca un pas gresit in lupta la titlu din Grecia

PAOK Salonic, formatia antrenata de Razvan Lucescu, a pierdut duminica derbiul disputat pe terenul lui Olympiakos, scor 2-1 pentru formatia din Pireu si se afla la cinci puncte de liderul AEK.

PAOK-ul lui Razvan Lucescu, eliminata din Conference League! Echipele calificate in semifinalele competitiei

PAOK Salonic, echipa antrenata de romanul Razvan Lucescu, a ratat calificarea in semifinalele Conference League, dupa ce a fost invinsa de pe teren propriu cu 2-0 de FC Bruges. in penultimul act al celei de-a treia competitii europeane s-au mai calificat Fiorentina, Aston Villa si Olympiakos Pireu. La Salonic, ambele goluri ale oaspetilor au fost .

Razvan Lucescu a ratat calificarea in semifinalele Conference League

PAOK Salonic a suferit o noua infrangere in fata celor de la Club Brugge, scor 2-0 pentru belgieni, iar formatia antrenata de Razvan Lucescu s-a oprit in sferturile de finala ale Conference League.

PAOK a pierdut mansa tur din sferturile Conference League. Echipa lui Razvan Lucescu va putea schimba totul in retur

Primele meciuri din faza sferturilor de finala din UEFA Europa Conference League s-au disputat joi seara, 11 aprilie. PAOK, misiune grea in Belgia Pentru prima mansa, PAOK, echipa antrenata de Razvan Lucescu, s-a deplasat la Brugge, dupa turul precedent in care a revenit la retur, 5-1, cu Dinamo Zagreb, care obtinuse in tur scor 0-2.

Razvan Lucescu, remiza dramatica in fata rivalei PAOK ramane pe primul loc

PAOK Salonic, formatia antrenata de Razvan Lucescu, a obtinut o remiza cat o victorie pe terenul celor de la AEK Atena, scor 2-2, dupa ce gazdele au condus cu scorul de 2-0.

Conference League: Adversara pe care Razvan Lucescu si PAOK o vor intalni in sferturi

PAOK Salonic va lupta cu Club Brugge pentru un loc in semifinalele Conference League, conform tragerii la sorti care a avut loc in cursul zilei de vineri. in cazul unei calificari, pentru echipa antrenata de Razvan Lucescu va urma un duel cu invingatoarea dintre Viktoria Plzen si Fiorentina.

Se cunosc si sferturile Conference League. PAOK si Razvan Lucescu si-au aflat adversara

PAOK, echipa antrenata de Razvan Lucescu, o va intalni pe Club Brugge in sferturile Conference League, conform dublelor rezultate din tragerea la sorti de vineri. Tot astazi au fost trase la sorti si sferturile Champions League, si sferturile Europa League.

Cand 2 goluri nu sunt indeajuns. Calificare spectaculoasa pentru echipa antrenata de Razvan Lucescu, in sferturile Europa Conference League

PAOK Salonic s-a calificat spectaculos in sferturile de finala ale Europa Conference League la fotbal, dupa ce a surclasat-o pe Dinamo Zagreb cu scorul de 5-1, joi seara, pe teren propriu, in mansa secunda a optimilor.

Conference League: Razvan Lucescu, in sferturi - Victorie zdrobitoare cu Dinamo Zagreb, dupa 0-2 in tur

PAOK Salonic, echipa antrenata de Razvan Lucescu, s-a calificat in sferturile competitiei UEFA Conference League, dupa ce s-a impus cu 5-1 in fata formatiei Dinamo Zagreb.

infrangere pentru Razvan Lucescu in Grecia

Formatia PAOK Salonic, antrenata de Razvan Lucescu, a fost invinsa, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, de echipa Aris, intr-un meci play-off-ul campionatului Greciei.

Remontada pentru Razvan Lucescu in Grecia PAOK, la un singur punct de lider

Seria nefasta a celor de la PAOK Salonic s-a intrerupt duminica, dupa ce formatia antrenata de Razvan Lucescu a invins cu scorul de 3-1 in deplasarea de la Panteolikos si continua lupta pentru titlu.

PAOK Salonic, eliminata de Panathinaikos in semifinalele Cupei Greciei

Formatia PAOK Salonic, antrenata de Razvan Lucescu, a ratat, miercuri, calificarea in finala Cupei Greciei, fiind eliminata in semifinale de Panathinaikos, la lovituri de departajare.

Razvan Lucescu a obtinut o noua victorie cu PAOK

Formatia PAOK Salonic, antrenata de Razvan Lucescu, a invins, duminica seara, in deplasare, cu scorul de 2-0, echipa Atromitos, intr-un meci din etapa a 21-a a campionatului Greciei.

Razvan Lucescu s-a calificat cu PAOK in semifinalele Cupei Greciei

Formatia PAOK Salonic, antrenata de Razvan Lucescu, s-a calificat, miercuri, in semifinalele Cupei Greciei, trecand in sferturi de Panserraikos, scor general 9-0.

Razvan Lucescu, calificare la pas in semifinalele Cupei Greciei

Formatia antrenata de Razvan Lucescu, PAOK Salonic, a obtinut o calificare fara emotii in semifinalele Cupei Greciei, dupa o noua victorie in fata formatiei Panserraikos, scor 5-0.

PAOK Salonic, victorie in derbiul cu rivala Panathinaikos

Formatia antrenata de Razvan Lucescu, PAOK Salonic, a revenit pe primul loc al clasamentului din Grecia, dupa victoria din derbiul cu Panathinaikos Atena, scor 2-1, din etapa cu numarul 20.

Razvan Lucescu, cu un pas in semifinalele Cupei Greciei

PAOK Salonic, formatia antrenata de Razvan Lucescu, este ca si calificata in semifinalele Cupei Greciei, dupa ce in mansa tur a sferturilor a trecut de Panserraikos cu scorul de 4-0.

Echipa antrenata de Razvan Lucescu a cedat in derby-ul orasului Salonic

Echipa greaca PAOK Salonic, antrenata de tehnicianul roman Razvan Lucescu, a pierdut duminica, in deplasare, scor 1-2, derby-ul orasului Salonic disputat impotriva formatiei Aris, in etapa a 17-a din Grecia.

Razvan Lucescu a pierdut derby-ul Salonicului si primul loc in campionatul grec

PAOK a avut parte de o deplasare complicata in etapa 17 a campionatului elen. Echipa antrenata de Razvan Lucescu, a pierdut derby-ul cu Aris, si a coborat pe locul 2 in clasament, in campionatul Greciei.