10:45

Asa am trait FCSB - Sepsi 2-0

Dupa umilinta cu Lazio din Europa League cei de la FCSB a revenit in Liga 1 Betano pentru meciul cu Sepsi, ultimul din sezonul regulat. Apasati aici pentru live video. continuă pe Online Sport

LIVE FCSB - Sepsi 0-0

Dupa umilinta cu Lazio din Europa League cei de la FCSB revin in Liga 1 Betano pentru meciul cu Sepsi, ultimul din sezonul regulat. Apasati aici pentru live video.

Liga 1: FCSB - Sepsi 2-0/ Victorie chinuita pentru echipa lui Dica

FCSB a castigat cu greu partida disputata pe Arena Nationala in compania celor de la Sepsi Sfantu Gheorghe, scor 2-0, fiind ajutata si de un autogol al oaspetilor. Dupa o prima repriza in care Sepsi a avut cateva ocazii importante de a deschide scorul, tabela s-a modificat pentru prima data in dreptul celor de la FCSB, in minutul 51: Viera a marcat in propria poarta.

Becali a explodat dupa umilinta cu Lazio. A dat afara un jucator

Gabriel Enachesi-a reziliat contractul cuFCSB! Dupa ce a fost facut praf de Gigi Becali, in urma meciului cu Dinamo 2-2), fundasul dreapta nu a facut parte din lotul ros-albastrilor, pentru duelul de.

actualitate, 10:45