14:30

Asa am trait LIVE Liga 1 - Etapa 33

Etapa 33 a Ligii 1 a programat vineri trei meciuri cu incepere de la ora 19:00:Vaslui - Otelul1-0), urmat deDinamo - Viitorul Constanta 2-3) si Gaz Metan - Rapid 1-1). continuă pe Online Sport

Program Liga 1, etapa 33

LPF a anuntat astazi programul si televizarile penultimei etape din Liga 1, cea cu numarul 33. Sambata nu se joaca.

Liga 1 LIVE Gaz Metan - Rapid 1-1

Etapa 33 a Ligii 1 programeaza azi trei meciuri cu incepere de la ora 19:00, cand ia startul Vaslui - Otelul. Urmeaza Dinamo - Viitorul Constanta 2-3) si Gaz Metan - Rapid 22:00).

Program Liga 1, etapele 33 si 34

LPF a anuntat astazi programul si televizarile penultimei si ultimei etape din Liga 1, cele cu numarul 33 si 34.

Viitorul bate Dinamo si ramane in Liga 1

Viitorul Constanta a scapat si matematic de grijile retrogradarii in urma victoriei obtinute in deplasare cu 3-2 in fata lui Dinamo. Viitorul a deschis scorul in Stefan cel Mare, Dinamo a revenit si a trecut la conducere dupa pauza, insa constantenii n-au cedat, au egalat si s-au impus in ultimele minute. http://live. onlinesport. ro/fotbal/liga-1/2012-2013/liga-1/etapa-33/dinamo-viitorul-constanta_862/live. html .