01:05

Bayern Munchen - Real Madrid, duelul de foc al semifinalelor Champions League

Vineri de la ora 13:00 am aflat programul semifinalelor in Liga Campionilor. continuă pe Online Sport

Real Madrid evita prelungirile cu penalty in minutul 90+3

Juventus a anulat avantajul obtinut de Real Madrid la Torino si a condus cu 3-0 pana in minutul 90+3, cand echipa din capitala Spaniei a primit un penalty transformat de Cristiano Ronaldo.

Bayern Munchen a remizat cu FC Sevilla, scor 0-0, si s-a calificat in semifinalele LC

Formatia Bayern Munchen a remizat, miercuri seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa FC Sevilla, in mansa secunda a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor. in tur, scorul a fost 2-1 pentru Bayern, astfel ca bavarezii s-au calificat in semifinalele competitiei.

REAL MADRID - JUVENTUS LIVE VIDEO in Liga Campionilor. ONLINE STREAM vezi meciul TELEKOM Sport LOOK

REAL MADRID - JUVENTUS LIVE VIDEO in Liga Campionilor. ONLINE STREAM vezi meciul TELEKOM Sport. Real este la un pas sa ajunga din nou in semifinalele Ligii Campionilor, urmand s-o intalneasca miercuri acasa pe.

Gianluigi Buffon, reactie dura dupa ce a fost eliminat in finalul meciului dintre Real Madrid si Juventus Torino: Arbitrul a avut un sac de gunoi in loc de inima

Legendarul portar italian Gianluigi Buffon l-a criticat dur pe arbitrul Michael Oliver, care a dictat un penalty pentru echipa gazda in finalul meciului dintre echipele de fotbal Real Madrid si Juventus Torino,.

VIDEO A fost sau nu penalty? Marii specialisti din arbitrajul romanesc nu se pun de acord asura fazei care a decis meciul dintre Real Madrid si Juventus

Jocul dintre Real Madrid si Juventus s-a incheiat cu 3-1 pentru oaspeti. Ronaldo a marcat golul calificarii in prelungiri dupa un penalty controversat.

VIDEO A fost sau nu penalty? Marii specialisti din arbitrajul romanesc nu se pun de acord asupra fazei care a decis meciul dintre Real Madrid si Juventus

FOTO Imagine rara in Liga Campionilor! Ce le-a aratat un jucator de la Juventus adversarilorilor sai de la Real Madrid, dupa ce acestia au primit penalty

Partida dintre Real Madrid si Juventus a avut parte de un final incendiar, dupa ce gazdele au primit penalty in prelungirile meciului.

Esti animal! Ai un tomberon in loc de suflet Acuze grele din partea unui mare fotbalist italian la adresa arbitrului dupa Real Madrid - Juventus

Partida dintre Real Madrid si Juventus, returul sfertului de finlaa din Liga Campionilor, a fost marcata de penalty-ul acordat spaniolilor in minutele de prelungire.

Esti animal! Ai un tomberon in loc de suflet. Acuze grele din partea unui mare fotbalist italian la adresa arbitrului dupa Real Madrid - Juventus

Avancronica meciului Real Madrid Juventus

Pentru Real Madrid calificarea in semifinalele Ligii Campionilor pare o formalitate dupa 3-0 in mansa tur la Torino, insa rasturnarea de scor reusita de AS Roma cu Barcelona pastreaza suspansul si in meciul de pe Santiago Bernabeu.