07:30

Cererile lui Piturca la pauza meciului cu Estonia

La pauza partidei Romania - Estonia, Victor Piturca a facut niste cereri clare jucatorilor, pentru repriza a doua. continuă pe Online Sport

VIDEO Arbitru de fotbal, batut de un primar in pauza meciului

Un arbitru din campionatul judetului Suceava la fotbal a fost agresat, la pauza meciului de duminica, de primarul orasului Liteni, Tomita Onisii, suparat ca echipa lui era condusa cu 0-2. Dupa ce a fost lovit, arbitrul Ionut Avadanei a refuzat continuarea meciului si a sunat la 112, fiind scos de politisti de pe stadion. Avadanei a depus plangere penala fata de agresor.

VIDEO Arbitru de fotbal, batut de un primar din Suceava in pauza meciului

Un arbitru din campionatul judetului Suceava la fotbal a fost agresat, la pauza, de primarul orasului Liteni, Tomita Onisii, suparat ca echipa lui era condusa cu 0-2. Dupa ce a fost lovit, arbitrul Ionut Avadanei a refuzat continuarea meciului si a sunat la 112, fiind scos de politisti de pe stadion. Avadanei a depus plangere penala fata de agresor.

actualitate, 07:30