05:00

De ce a cerut Simona Halep timeout medical?

Simona Halep a avut nevoie de o pauza in care a cerut interventia echipei medicale pe parcursul meciul cu Varvara Graceva. continuă pe Adevărul

Simona Halep, despre problema avuta la meciul cu Varvara Gracheva: Durerea a fost mare. Nu prea am reusit sa ma misc

A invins-o fara prea mari probleme pe Varvara Gracheva Transylvania Open, optimi), dar in timpul pauzei dintre seturi a fost nevoita sa ceara timeout medical. Simona Halep a vorbit despre durerile la spate, dar si despre duelul cu Jaqueline Cristian.

Simona Halep, despre durerile care au facut-o sa ceara time-out medical la Transylvania Open: Pur si simplu iti taie respiratia si nu prea poti sa faci anumite miscari (VIDEO)

Simona Halep a castigat fara prea multe emotii partida cu Varvara Gracheva din optimile Transylvania Open, a doua sa victorie in turneul de la Cluj-Napoca, insa in timpul duelului de joi seara a acuzat dureri .

Ce probleme de sanatate majore a avut Simona Halep la Transylvania Open. Primele declaratii ale sportivei

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului Transylvania Open WTA 250), ce se desfasoara la BT Arena din Cluj-Napoca si are premii totale de 235. 238 de dolari. Ea a invins-o azi pe rusoaica Varvara Gracheva, cu 6-4, 6-2. Simona Halep a spus si ce probleme de sanatate a intampinat in timpul acestui .

Emotii pentru Simona Halep. Adevarul despre problemele medicale de la Transylvania Open: Durerile sunt destul de mari

Simona Halep a avut probleme medicale in meciul disputat contra Varvarei Gracheva, la Transylvania Open, in turul 2. Fostul lider mondial a fost nevoit sa ceara un time-out dupa primul set, iar apoi a revenit .

Simona Halep, surprinsa de Emma Raducanu. Nu stiam asta

Simona Halep, surprinsa de Emma Raducanu. Fostul lider mondial a reusit sa treaca in turul urmatoar la Transylvania Open ce se desfasoara la Cluj-Napoca. Halep a invins-o categoric, miercuri, pe Gabriela Ruse, scor 6-1, 6-2. Ea o va intalni in optimi pe rusoaica Varvara Gracheva, intr-o partida ce are loc astazi. Simona Halep a fost, .

Simona Halep si Emma Raducanu cauta victoria la Transylvania Open. Cand joaca cele doua in turneul de la Cluj

Simona Halep si Emma Raducanu cauta victoria la Transylvania Open. Cand joaca cele doua in turneul de la Cluj, Cele doua mari vedete ale competitiei s-au calificat in optimile de finala, dupa ce au castigat, fiecare, partidele din primul tur. Astazi, atat Simona Halep, cat si Emma Raducanu vor juca pentru accederea in sferturile de .

Emma Raducanu nu s-a mai ascuns. Ce a spus despre Simona Halep

Emma Raducanu a declarat azi, dupa ce s-a calificatin sferturile de finala ale Transylvania Open, ca tatal sau ii este alaturi la Cluj-Napoca intrucat el nu ar fi ratat ocazia de a veni in tara sa de bastina. Ce a spus Emma Raducanu despre Simona Halep Emma Raducanu a spus ca in mod normal tatal .

Spectatori-surpriza pentru Simona Halep. Cine a urmarit-o din tribune la meciul din primul tur

Spectatori-surpriza pentru Simona Halep. Dubla campioana de Grand Slam a debutat cu o victorie categorica la Transylvania Open. Ea a invins-o, miercuri, pe conationala Gabriela Ruse, scor 6-1,6-2. Desi turneul de la Cluj se desfasoara fara public, din cauza restrictiilor impuse de pandemie, in tribune exista un numar redus de spectatori. Acestia fac parte din .

Simona Halep face pasul in sferturi la Transylvania Open. O va intalni pe Jaqueline Cristian

N-a fost loc de surpriza, joi seara, in confruntarea dintre Simona Halep 18 WTA) si Varvara Gracheva din Rusia 81 WTA), meci din optimile de finala la Transylvania Open de la Cluj-Napoca.

Simona Halep, in sferturi! Vezi ce romanca va intalni in meciul urmator

Simona Halep a trecut si de turul doi al turneului Transylvania Open dupa ce a invins-o pe Varvara Gracheva in 2 seturi, 6-4, 6-2.

actualitate, 05:00