08:45

Cupa Romaniei: Sepsi, in sferturi dupa ce a invins-o pe Astra, scor 4-2

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe a obtinut calificarea in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o, pe teren propriu, pe Astra Giurgiu, scor 4-2. continuă pe Hotnews

Cupa Romaniei: FCSB, in sferturi dupa 1-0 vs Universitatea Cluj Hora a inscris golul victoriei

Formatia FCSB a invins, marti, in deplasare, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei.

Cupa Romaniei: Poli Iasi, in sferturi dupa 3-0 cu Metalul Buzau

Poli Iasi s-a calificat, joi, in sferturile Cupei Romaniei la fotbal dupa ce a trecut, scor 3-0, de Metalul Buzau. Golurile au fost marcate de Popadiuc 20, Horsia 49 si Hatiegan 81.

Cupa Romaniei: Petrolul s-a distrat cu Sanatatea. Scor-fluviu la Cuj

Petrolul Ploiesti s-a calificat facil in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, miercuri.

Asa am trait Cupa Romaniei: U Cluj - FCSB

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul U Cluj - FCSB din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

LIVE Cupa Romaniei: Optimile de finala

Marti au fost programate primele doua meciuri din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Craiova completeaza tabloul sferturilor de finala in Cupa Romaniei

Echipa Universitatea Craiova a inchis faza optimilor din Cupa Romaniei cu o victorie categorica pe terenul celor de la FC Voluntari, ultima clasata din Liga 1.

Cupa Romaniei: Faza optimilor debuteaza marti - U Cluj vs FCSB, meciul zilei

Cupa Romaniei revine cu optimile de finala, meciurile fiind programate in perioada 29-31 octombrie. Unul dintre cele mai interesante dueluri din aceasta faza se va disputa marti: Universitatea Cluj primeste vizita celor de la FCSB, de la ora 21:00. Intra in material pentru a vedea programul complet al partidelor din optimi.

Cupa Romaniei: Academica Clinceni si Petrolul Ploiesti s-au calificat in sferturi Prahovenii au facut spectacol la Cluj

Formatiile Academica Clinceni si Petrolul Ploiesti s-au calificat, miercuri, in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce au trecut in partidele disputate in optimi de FC Botosani scor 2-0), respectiv Sanatatea Cluj scor 7-0).

Cupa Romaniei: Universitatea Craiova, ultima echipa calificata in sferturi (4-1 cu FC Voluntari)

Universitatea Craiova este ultima echipa calificata in sferturile Cupei Romaniei, dupa o victorie clara in deplasare cu FC Voluntari, scor 4-1, pe stadionul Anghel Iordanescu Voluntari).

Regina egalurilor, calificata in optimile Cupei Romaniei. Sepsi a invins Astra

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, miercu.

actualitate, 08:45