23:45

Cupa Romaniei: Universitatea Craiova, ultima echipa calificata in sferturi (4-1 cu FC Voluntari)

Universitatea Craiova este ultima echipa calificata in sferturile Cupei Romaniei, dupa o victorie clara in deplasare cu FC Voluntari, scor 4-1, pe stadionul Anghel Iordanescu Voluntari). continuă pe Hotnews

Cupa Romaniei: Academica Clinceni si Petrolul Ploiesti s-au calificat in sferturi Prahovenii au facut spectacol la Cluj

Formatiile Academica Clinceni si Petrolul Ploiesti s-au calificat, miercuri, in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce au trecut in partidele disputate in optimi de FC Botosani scor 2-0), respectiv Sanatatea Cluj scor 7-0).

Craiova completeaza tabloul sferturilor de finala in Cupa Romaniei

Echipa Universitatea Craiova a inchis faza optimilor din Cupa Romaniei cu o victorie categorica pe terenul celor de la FC Voluntari, ultima clasata din Liga 1.

Hermannstadt, prima echipa calificata in sferturile Cupei Romaniei

Echipa Hermannstadt s-a calificat, marti, intre primele opt echipe din Cupa Romaniei, sezonul 20192020.

Cupa Romaniei: Faza optimilor debuteaza marti - U Cluj vs FCSB, meciul zilei

Cupa Romaniei revine cu optimile de finala, meciurile fiind programate in perioada 29-31 octombrie. Unul dintre cele mai interesante dueluri din aceasta faza se va disputa marti: Universitatea Cluj primeste vizita celor de la FCSB, de la ora 21:00. Intra in material pentru a vedea programul complet al partidelor din optimi.

Liga 1: Partida Universitatea Craiova vs Dinamo se va juca la Severin, din cauza lucrarilor la gazonul de pe Oblemenco

Universitatea Craiova a anuntat pe pagina oficiala de Facebook ca derby-ul cu Dinamo se va juca la Severin. Desi au primit promisiuni ca gazonul de pe Ion Oblemenco va fi schimbat pana la meciul cu Dinamo din etapa a 15-a, oltenii sunt nevoiti sa joace pe Stadionul Municipal Drobeta Turnu Severin.

S-a decis! Unde se disputa meciul Universitatea Craiova-Dinamo

Meciul dintre Universitatea Craiova si Dinamo Bucuresti, din etapa a 15-a a Ligii I de fotbal, va av.

Asa am trait Cupa Romaniei: U Cluj - FCSB

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul U Cluj - FCSB din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

LIVE Cupa Romaniei: Optimile de finala

Marti au fost programate primele doua meciuri din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Cupa Romaniei: FCSB, in sferturi dupa 1-0 vs Universitatea Cluj Hora a inscris golul victoriei

Formatia FCSB a invins, marti, in deplasare, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei.

Cupa Romaniei: Hermannstadt, prima echipa calificata in sferturile competitiei (2-0 vs CS Mioveni)

Formatia FC Hermannstadt s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-0, echipa CS Mioveni, in optimile competitiei.

actualitate, 23:45