20:15

Craiova completeaza tabloul sferturilor de finala in Cupa Romaniei

Echipa Universitatea Craiova a inchis faza optimilor din Cupa Romaniei cu o victorie categorica pe terenul celor de la FC Voluntari, ultima clasata din Liga 1. continuă pe Online Sport

Asa am trait Voluntari - Craiova

Faza optimilor de finala in Cupa Romaniei s-a incheiat, joi seara, cu meciul FC Voluntari - Universitatea Craiova. Partida a fost live text in aceasta pagina de la ora 21:00.

LIVE Cupa Romaniei: Optimile de finala

Marti au fost programate primele doua meciuri din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Asa am trait Cupa Romaniei: U Cluj - FCSB

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul U Cluj - FCSB din faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Cupa Romaniei: Faza optimilor debuteaza marti - U Cluj vs FCSB, meciul zilei

Cupa Romaniei revine cu optimile de finala, meciurile fiind programate in perioada 29-31 octombrie. Unul dintre cele mai interesante dueluri din aceasta faza se va disputa marti: Universitatea Cluj primeste vizita celor de la FCSB, de la ora 21:00. Intra in material pentru a vedea programul complet al partidelor din optimi.

Cupa Romaniei: Universitatea Craiova, ultima echipa calificata in sferturi (4-1 cu FC Voluntari)

Universitatea Craiova este ultima echipa calificata in sferturile Cupei Romaniei, dupa o victorie clara in deplasare cu FC Voluntari, scor 4-1, pe stadionul Anghel Iordanescu Voluntari).

Dinamo, calificare la pas in sferturile din Cupa Romaniei

Victorie fara drept de apel obtinuta de Dinamo in optimile de finala contra Forestei Suceava, echipa de Liga 3, scor 4-0.

Hora si Vlad o duc pe FCSB in sferturile Cupei Romaniei

Echipa FCSB s-a calificat, marti seara, in sferturile de finala din Cupa Romaniei dupa 1-0 in deplasare cu U Cluj.

Cupa Romaniei: Dinamo Bucuresti a invins Foresta Suceava (4-0) si s-a calificat in sferturi

FC Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, miercuri, in deplasare, cu scorul de 4-0 1-0), echipa din Liga a III-a Foresta Suceava.

Cupa Romaniei: FCSB, in sferturi dupa 1-0 vs Universitatea Cluj Hora a inscris golul victoriei

Formatia FCSB a invins, marti, in deplasare, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei.

Cupa Romaniei, aproape de etapele tari: se stiu toate echipele calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

Seara de joi a adus in atentie trei meciuri din optimile de finala ale Cupei Romaniei, odata cu acestea devenind clar cine cu cine se va duela, in sferturile competitiei.

actualitate, 20:15