23:45

Derby fabulos, arbitru depasit, situatii reprobabile: Ce-a adus Atletico - Barcelona (2-3), in afara de calificarea catalanilor in semifinalele Cupei Regelui

Un gol in secunda 40, cinci intr-o repriza, multe erori uriasi de arbitraj: un penalty acordat aiurea si unul neacordat, pentru Atletico, faza in urma careia Barcelona a marcat dupa o faza senzationala. Colac peste pupaza, capitanul gazdelor nu s-a mai intors de la vestiare, dupa pauza, din cauza unor incidente, iar Arda Turan a facut un gest incredibil, dar a scapat de eliminare!. continuă pe Adevărul

Goluri multe, arbitru depasit, situatii reprobabile: Ce-a adus Atletico - Barcelona (2-3), in afara de calificarea catalanilor in semifinalele Cupei Regelui

actualitate, 23:45