21:00

Dinamo Bucuresti s-a calificat in optimile de finala ale Cupei Romaniei, invingand Fortuna Poiana Campina cu scorul de 5-2 dupa prelungiri

Dinamo Bucuresti este ultima echipa calificata miercuri in optimile CupeiRomaniei, trecand de Fortuna Poiana Campina, din Liga a II-a, cu scorul de 5-2 dupa prelungiri. Golurile dinamovistilor au fost. continuă pe B1

Petrolul Ploiesti a invins Unirea Jucu, scor 3-0, si s-a calificat in optimile de finala ale Cupei Romaniei

Petrolul Ploiesti s-a calificat in optimile de finala ale CupeiRomaniei, miercuri seara, dupa ce a invins UnireaJucu cu scorul de 3-0. Golurile invingatorilor au fost marcate de Astafei 24, 57 si.

Pandurii, Otelul si CSMS Iasi s-au calificat in optimile de finala ale Cupei Romaniei

Echipele Pandurii Targu Jiu, Otelul Galati si CSMS Iasi s-au calificat, marti, in optimile de finala ale Cupei Romaniei Timisoreana, in urma victoriilor pe care le-au obtinut in 16-imile competitiei. Pan.

Cluburile CFR Cluj, FC Brasov si Ceahlaul Piatra Neamt, calificate in optimile de finala ale Cupei Romaniei

CFRCluj si FCBrasov s-au calificat, miercuri, in optimile de finala ale CupeiRomaniei, trecand de ViitorulAxintele cu scorul de 2-0, respectiv Chindia Targoviste, scor 3-1. Meciul.

Horia Tecau si Jean-Julien Rojer s-au calificat in sferturile de finala ale probei de dublu ale turneului ATP de la Shenzen

Perechea Horia Tecau/ Jean-Julien Rojer, cap de serie numarul 1, s-a calificat, marti, in sferturile de finala ale probei de dublu din cadrul turneului ATP de la Shenzen. Cei doi au reusit sa treaca de perechea.

actualitate, 21:00