13:15

Dinamo castiga cu Brasov si este in grafic

Dinamo s-a impus la limita, scor 2-1, in fata Brasovului si se apropie cu pasi repezi de obiectivul trasat de conducere inainte de startul sezonului. Thicot, Lazar si Aganovic penalti) si-au trecut numele pe tabela de marcaj, oaspetilor fiindu-le refuzata o lovitura de pedeapsa spre final, dupa ce Grecu l-a cosit pe Dias intr-o faza iminenta de gol. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1 Dinamo-FC Brasov 2-0 (Thicot 45, Lazar 55)

Onlinesport transmite LIVE TEXT, duminica, toate cele trei meciuriprogramate in Liga 1:Concordia-CFR 0-0, Astra-Medias 3-1si Dinamo-FC Brasov 21:30) .

LIVE Liga 1 Dinamo-FC Brasov 0-0

MINUT cu MINUT Liga 1 Concordia-CFR 0-0, Astra-Medias 3-1 si Dinamo-FC Brasov 2-1

Onlinesport a transmisLIVE TEXT, duminica, toate cele trei meciuriprogramate in Liga 1:Concordia-CFR 0-0, Astra-Medias 3-1si Dinamo-FC Brasov 2-1.

AZI LIVE Liga 1 Concordia-CFR (19:00), Astra-Medias (19:30) si Dinamo-FC Brasov (21:30)

Onlinesport transmite LIVE TEXT, duminica, toate cele trei meciuriprogramate in Liga 1:Concordia-CFR 19:00), Astra-Medias 19:30) si Dinamo-FC Brasov 21:30) .

actualitate, 13:15