19:15

Dinamo - CFR Cluj 0-3: mai bine bagati juniorii. Fara obiectiv pe final de sezon, cainii au intrat deja in vacanta

Daca prestatia jenanta a ros-albilor de la Brasov a fost catalogata drept blat, atunci pentru meciul de marti seara exista trei posibile explicatii: ori a fost un alt blat, de aceasta data pentru pariuri, ori Balgradean si compania nu mai sunt cu gandul la fotbal, ori, intr-adevar, aceasta e diferenta de valoare intre Dinamo si CFR. continuă pe Adevărul

LIVE Liga 1 Dinamo-CFR Cluj 0-1 (Fl. Costea 20)

Marti, de la 18:30, se da startul etapei cu numarul XXXI din Liga 1. Runda debuteaza la Chiajna, cu meciul dintre Concordia si Gaz Metanscor final1-0), urmat de confruntarea Dinamo-CFR Cluj 21:00), ambele in direct, LIVE TEXT, pe site.

LIVE Liga 1 Dinamo-CFR Cluj 0-0

LIVE Liga 1 Concordia-Gaz Metan (18:30) si Dinamo-CFR Cluj (21:00)

Marti, de la 18:30, se da startul etapei cu numarul XXXI din Liga 1. Runda debuteaza la Chiajna, cu meciul dintre Concordia si Gaz Metan, urmat de confruntarea Dinamo-CFR Cluj 21:00), ambele in direct, LIVE TEXT, pe site.

Dinamo pierde in Stefan cel Mare cu CFR Cluj

Dinamo a pierdut fara drept de apel, scor 3-0, jocul de pe teren propriu cu CFR Cluj, programat in etapa a XXXI-a a Ligii 1. Florin Costea a deschis scorul in minutul 20, iar Sergiu Negrut, la putin timp dupa primul fluier al reprizei a doua, si Paul Batin, in minutul 90, au fost autorii celorlalte doua goluri ale oaspetilor, care urca pe 6 in clasament, in timp ce Dinamo are asigurat biletul de Europa League.

LIVE Liga 1 Concordia-Gaz Metan 1-0

LIVE Liga 1 Concordia-Gaz Metan 0-0

Aproape 100 de politisti ies in strada cu ocazia meciului de fotbal Dinamo Bucuresti CFR Cluj

Aproape 100 de politisti vor asigura ordinea publica si siguranta rutiera cu ocazia meciului de fotbal dintre Dinamo Bucuresti si CFR Cluj. Meciul se va juca pe stadionul Dinamo si va incepe la ora 21.

Dinamo pierde al doilea meci consecutiv in Liga I, 0-3 cu CFR Cluj

Dinamo ramane fara victorie pe teren propriu in fata celor de la CFR Cluj din 2009, dupa ce, marti, in etapa a 31-a din Liga I, a pierdut fara drept de apel duelul impotriva ardelenilor, scor 0-3. Este al.