23:15

Dinamo pierde al doilea meci consecutiv in Liga I, 0-3 cu CFR Cluj

Dinamo ramane fara victorie pe teren propriu in fata celor de la CFR Cluj din 2009, dupa ce, marti, in etapa a 31-a din Liga I, a pierdut fara drept de apel duelul impotriva ardelenilor, scor 0-3. Este al. continuă pe Antena3

Dinamo pierde suspect, 2-0 la Brasov

Dinamo a realizat la Brasov cel mai slab meci al sezonului, fiind invinsa cu scorul de 2-0 de stegari, care au punctat prin Andrei Cristea si Alexandru Mateiu, in prima repriza. Meciul a semanat izbitor cu prestatia Stelei impotriva Viitorului din returul sezonului precedent, atat prin legaturile care exista intre conducerea tehnica a Brasovului vezi Cornel Talnar si Florentin Petre, doi dinamovisti pana in maduva oaselor) si Dinamo, dar mai ales prin modul in care au evoluat alb-rosii pe parcursul celor 90 de minute.

actualitate, 23:15