06:30

Dinamo a invins Concordia Chiajna, scor 3-1, si s-a calificat in sferturile Cupei Ligii

Echipa Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii-Adeplast, dupa ce a invins, luni, in deplasare, cu scorul de3-1 1-1), formatia Concordia Chiajna, intr-un meci contand pentru optimile competitiei. continuă pe Adevărul

Echipa Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii-Adeplast, dupa ce a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 3-1 1-1), formatia Concordia Chiajna, meciul contand pentru optimile .

Cupa Ligii: Pandurii a invins Gaz Metan, scor 1-0, dupa prelungiri/ Chiajna - Dinamo 1-3

Formatia Pandurii Targu Jiu a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 1-0, dupa prelungiri, echipa Gaz Metan Medias si s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii, potrivit Mediafax. Unicul gol al meciului a fost marcat de Paraskevas, in minutul 94. Tot luni seara, Dinamo a invins la Chiajna. Echipele calificate in sferturile de finala ale Cupei Ligii sint: Steaua, CSMS Iasi, Viitorul, Astra, Otelul, U Cluj, Pandurii si Dinamo.

actualitate, 06:30