00:07

Dinamo - Otelul, meci decis de penalty-uri date sau luate

Dinamo a castigat cu 2-1 partida de pe Arena Nationala cu Otelul Galati, toate golurile fiind marcate de cainii rosii. Doua penalty-uri transformate de Alexe si Matei au dat avans dinamovistilor, golul revenirii oaspetilor fiind de fapt un autogol al lui Laurentiu Rus. Galatenii au avut un penalty refuzat in prelungiri, dupa un hent in careu al lui Alexe. continuă pe Online Sport

Dinamo - Otelul, meci decis de penalty-uri

Liga 1 LIVE: Dinamo - Otelul 2-0

Etapa 17 a Ligii 1 incepe in direct la onlinesport. ro cu trei meciuri: Medias - Petrolul, Chiajna - Bistrita si Dinamo - Otelul.

Liga 1 LIVE: Dinamo - Otelul 2-1

Dinamo - Otelul: Reactiile antrenorilor

Iata ce au declarat Dorinel Munteanu si Viorel Tanase, la Digi Sport, dupa meciul dintre Dinamo si Otelul Galati, scor 2-1.

actualitate, 00:07