10:30

FCSB CFR Cluj 3-3. Echipa lui Becali a egalat in minutul 90+3

Primele doua clasate din Liga 1 au onorat derby-ul campionatului cu un meci spectaculos de sase goluri, rasturnari de scor si o egalare venita in prelungiri. continuă pe Online Sport

Asa am trait FCSB - CFR Cluj

Primele doua clasate din Liga 1 s-au infruntat, duminica, de la 20:00, in primul derby al anului 2022. Meciul FCSB - CFR Cluj a fost live text in aceasta pagina.

Liga 1: Cine va arbitra derbiul FCSB - CFR Cluj

Sebastian Coltescu va fi centralul partidei de duminica, de la ora 20:00, dintre primele doua clasate din Liga 1, CFR Cluj si FCSB.

VIDEO Liga 1: Spectacol pe Arena Nationala - FCSB vs CFR Cluj 3-3

FCSB si CFR Cluj au oferit un adevarat spectacol pe Arena Nationala, in etapa a 22-a din Liga 1. Vicecampioana a obtinut o remiza dupa ce a inscris in prelungiri 3-3), dar ardelenii raman la 10 puncte in fata bucurestenilor in clasament.

Dinamo Bucuresti si-a luat portar - Ultima oara a evoluat la CFR Cluj

Portarul portughez Cristiano Figueiredo, care si-a reziliat contractul cu CFR Cluj, a semnat vineri o intelegere cu Dinamo, valabila pana la finalul actualei editii a Ligii I de fotbal, a anuntat gruparea bucuresteana.

Dan Petrescu inaintea derby-ului FCSB: Micile detalii vor face diferenta

Sezonul de Liga 1 se reia cu duelul primelor doua clasate CFR Cluj si FCSB, meci programat duminica de la ora 20:00 si va fi live text pe onlinesport. ro .

actualitate, 10:30