09:45

FCSB invinge Gaz Metan Medias, scor 3-2, cu gol din penalti in minutul 90

Formatia FCSB a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Gaz Metan Medias, in etapa a XI-a a Ligii I. Golul victoriei a fost marcat de Sergiu Bus din penalti, in minutul 90. continuă pe Adevărul

VIDEO Liga 1: Gaz Metan Medias vs FCSB 2-3 Golul victorie, inscris din penalti in minutul 90

Jorge Costa: Poate am respectat prea mult adversarul

Jorge Costa, antrenorul portughez al echipei Gaz Metan Medias, a vorbit despre meciul cu FCSB, pierdut dupa o lovitura de la 11 metri usor acordata in minutul 89.

Asa am trait Gaz Metan - FCSB 2-3

Etapa a 11-a din CASA Liga 1 s-a incheiat, duminica seara, cu meciul Gaz Metan Medias - FCSB.

Gaz Metan - FCSB 2-3. Cel mai spectaculos meci al sezonului

Fara doar si poate, partida de la Medias dintre Gaz Metan si FCSB a fost cea mai spectaculoasa de pana acum in actualul sezon de CASA Liga 1.

Roberto Deaconu acuza arbitrajul la meciul cu FCSB: Ne-a furat un punct

Mijlocasul Roberto Deaconu spune ca Sebastian Coltescu a acordat eronat lovitura de la 11 metri pentru FCSB in finalul meciului de la Medias.

actualitate, 09:45