01:05

FCSB - Sporting, 1 - 5. Elevii lui Nicolae Dica s-au facut de ras in repriza a doua

UPDATE: Nicolae Dica a facut prima schimbare la pauza. Budescu a fost inlocuit de Florin Tanase. UPDATE: Pauza pe Arena Nationala. 1 - 1 intre FCSB si Sporting, dupa o prima repriza in. continuă pe Antena3

FCSB - Sporting LIVE TEXT. FCSB are nevoie de o minune in repriza a doua. Dica muta decisiv

Champions League, play-off: FCSB - Sporting Lisabona 1-5/ Diferenta de valoare - FCSB merge in grupele Europa League

Aventura europeana continua pentru FCSB, insa in Europa League, competitie apropiata de valoarea echipei lui Nicolae Dica. Dupa 0-0 in mansa tur si 1-1 la pauza, vicecampioana Romaniei nu a mai putut tine ritmul cu adversarul, iar Sporting a inscris de patru ori in al doilea mitan. Diferenta de valoare si-a spus pana la urma cuvantul, iar lusitanii s-au impus cu 5-1 pe Arena Nationala. Se actualizeaza.

Ei sunt lei, noi ne visam paralei! in aceasta seara e FCSB Sporting Lisabona, meciul de milioane de euro

In fata unui stadion arhiplin, FCSB-ul joaca in aceasta seara pentru gloria si banii din Liga Campionilor. Nicolae Dica promite ca echipa sa va inscrie cel putin o data contra leilor de la Sporting .

FCSB vs Sporting Lisabona (de la ora 21:45)/ Meciul decisiv pentru calificarea in grupele Champions League

Rezultatul de egalitate 0-0) obtinut pe Jose Alvalade a reaprins flacara speranteipentru FCSB, care viseaza din nou la calificarea in grupele Champions League. Echipa lui Nicolae Dica se afla in fata celui mai important meci al sezonului, urmand sa dea piept cu Sporting Lisabona, in mansa retur a play-off-ului Champions League. In partida tur, vicecampioana Romaniei a facut un joc excelent din punct de vedere defensiv, insa Sporting ramane o formatie net superioara, iar confruntarea de pe Arena Nationala se anunta a fi una de foc. Meciul va incepe la ora 21:45 si va fi transmis in direct pe Dolce Sport 1 si Pro TV si Live Text pe HotNews. ro.

FCSB - Sporting LIVE TEXT. Surpriza uriasa in echipele de start

FCSB are nevoie de victorie, miercuri seara, pentru a ajunge in grupele Ligii Campionilor, orice egal cu goluri calificand-o pe Sporting, dupa 0 - 0 la Lisabona. Exista, desigur, varianta unui egal iden.

LIVE Text FCSB - Sporting Lisabona (de la ora 21:45)

FCSB se afla la un singur meci distanta de calificarea in grupele Champions League si de incasarea bonusurilor consistente de la UEFA. In cealalta jumatate de teren se afla insa Sporting Lisabona, una din formatiile importante ale Batranului Continent. Meciul incepe la general de la 0-0, scor consemnat in turul de pe Alvalade. Disputa de pe Arena Nationala incepe la 21:45 si este in direct pe Dolcesport si Protv si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Text FCSB - Sporting Lisabona 1-1 (Rep II)

FCSB - Sporting LIVE TEXT de la 21.45. Gigi Becali nu lasa loc de surprize. A dezvaluit la televizor echipa de start

Un pont pe zi: Dan Bara a prezentat cele mai interesante cote pentru meciul FCSB - Sporting Lisabona (VIDEO)

Dan Bara a prezentat din editia de marti noapte a emisiunii Un pont pe zi cele mai interesante cote pentru meciul dintre FCSB si Sporting Lisabona, care joaca pentru calificarea in grupele.