07:15

Florin Andone marcheaza impotriva fostei echipe a lui Cosmin Contra

Atacantul Florin Andone a marcat, luni seara, in meciul pe care formatia sa, Cordoba, l-a disputat pe teren propriu cu Getafe in Primera Division. continuă pe Online Sport

Florin Andone a marcat pentru Cordoba, dar Getafe a intors scorul in ultimele minute. Autogol incredibil al gazdelor

Intrat de pe banca, Florin Andone a fost foarte aproape sa aduca trei puncte uriase pentru Cordoba, in meciul cu Getafe 1-1), dar echipa sa a fost egalata dupa un autogol incredibil, apoi a mai incasat un gol, in ultimele minute.

Romania vs Feroe: Anghel Iordanescu a anuntat lista preliminara a stranierilor convocati - Surpriza Florin Andone (Cordoba)

Selectionerul Romaniei a facut publica lista preliminara a stranierilor convocati pentru meciul cu Insulele Feroe calificari Euro 2016). Printre cei selectionati de Anghel Iordanescu se numara si Florin Andone, jucatorul celor de la Cordoba.

actualitate, 07:15