14:45

Gaz Metan - ACS Poli Timisoara 0-1. Gazdele au jucat din minutul 3 cu un om in minus, dar au ratat doua penaltyuri

Ultima partida a etapei a 20-a din Liga I a fost un meci slab, cu putine ocazii, dar cu multe rasturnari de situatie. continuă pe Adevărul

MINUT cu MINUT Ceahlaul-U Cluj 1-1, Concordia-Steaua 1-4 si Gaz Metan-ACS Poli 0-1

Prima etapa din 2014 s-a incheiat, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 1-4si Gaz Metan-ACS Poli 0-1, toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Gaz Metan-ACS Poli 0-0

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 1-4si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-3 si Gaz Metan-ACS Poli 0-0

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 19:30) si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-2 si Gaz Metan-ACS Poli 0-0

LIVE Liga 1 Ceahlaul-U Cluj (18:00), Concordia-Steaua (19:30) si Gaz Metan-ACS Poli (20:30)

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 18:00), Concordia-Steaua 19:30) si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

Gaz Metan - ACS Poli 0-1. Timisoara a jucat un meci intreg cu un om in plus, Medias a ratat doua penaltyuri

In primul meci de la reluarea campionatului Gaz Metan Medias si ACS Poli au ioferit un spectacol de slaba factura. Banatenii au jucat un meci intreg cu un om in plus, iar gazdele au ratat doua lovituri de pedeapsa.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-2

LIVE Liga 1 Ceahlaul-U Cluj 1-1 si Concordia-Steaua 0-0

LIVE Liga 1 Ceahlaul-U Cluj 1-0 (pauza)

LIVE Liga 1 Ceahlaul-U Cluj 1-0

actualitate, 14:45