05:16

HALEP - SVITOLINA LIVE. ONLINE STREAM Roland Garros - VIDEO EUROSPORT

ONLINE STREAM Roland Garros - VIDEO EUROSPORT. SIMONA HALEP o intalneste azi, de la ora 15:00, pe ucraineanca Elina Svitolina, in sferturile de finala de la Roland Garros. continuă pe Antena3

FA-BU-LOS! Victorie URIASA reusita de Simona Halep, la Roland Garros

ONLINE STREAM Roland Garros - VIDEO EUROSPORT. Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul patru mondial, s-a calificat spectaculos in semifinalele turneului de la.

Un meci cum n-a mai vazut Parisul: Simona Halep merge in semifinale la Roland Garros

Simona Halep s-a calificat miercuri in semifinale la Roland Garros dupa ce a revenit de la un set dezavantaj si 1-5 in setul al doilea, contra Elenei Svitolina. Cand totul parea pierdut, Halep a revenit si a castigat cel mai frumos meci e la Roland Garros din ultimii ani de pe tabloul feminin.

Ce a scris presa straina, imediat dupa calificarea lui Halep in semifinalele de la Roland Garros

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep pare sa aiba un bulevard in fata ei pentru a obtine la Roland Garros primul ei titlu de Mare Slem, dupa ce a eliminat-o in sferturi de finala pe cea mai.

Ion Tiriac iese la atac: Simona Halep a fost furata la Roland Garros! Viata sa putea fi alta

Ion Tiriac a criticat, intr-un interviu oferit presei franceze, lipsa de viziune a sefilor din tenisul mondial in ceea ce priveste schimbarea, oferind ca exemplu un episod din finala Roland Garros 2014, di.

Meci de gala: Halep Svitolina. Corespondenta de la Roland Garros

Pentru prima data dupa 2014, tenismena din Romania joaca din nou, astazi, in sferturile de finala ale turneului de la Paris.

Cuvinte mari la adresa Simonei Halep. Cum a fost caracterizat jocul romancei de la Roland Garros

Simona Halep s-a calificat en-fanfare in sferturile de finala ale turneului de la Roland Garros, fara a pierde vreun set in aceasta competitie.

Simona Halep ajunge in semifinale la Roland Garros. Ilie Nastase: Pe mine ma incurajeaza faptul ca are incredere in ea si cand e condusa

Alessandra Stoicescu a vorbit in emisiunea 100 de minute, de la Antena 3, despre victoria Simonei Halep, care s-a calificat spectaculos in semifinalele turneului de la Roland.

Simona Halep s-a calificat in semifinalele de la Roland Garros, dupa o revenire spectaculoasa

Simona Halep, locul 4 WTA si cap de serie numarul 3, s-a calificat spectaculos in semifinalele turneului de la Roland Garros, dupa ce a intors soarta unei partide ce parea pierduta, la scorul de 6-3, 5-1, pentru adversara ei, ucraineanca Elina Svitolina, locul 6 WTA si cap de serie numarul 5.

actualitate, 05:16